Úvod > Aktuality > V Praze poprvé vystoupí francouzská zpěvačka Indila, která uchvátila svět
V Praze poprvé vystoupí francouzská zpěvačka Indila, která uchvátila svět
"> "> ">
Kultura

V Praze poprvé vystoupí francouzská zpěvačka Indila, která uchvátila svět

  • Vydáno13. května 2015
BTL Agency chystá již 24. května v pražském Foru Karlín speciální koncert populární francouzské zpěvačky a skladatelky Adily Sedraïy, známé pod pseudonymem Indila. Spolu s ní vystoupí jako hosté slovenské hvězdy Jana Kirschner & Band a Kristina.
IndilaFrancouzská zpěvačka alžírsko-egyptského původu Indila zabodovala v loňském roce singlem "Dernière Danse." Video má na serveru YouTube.com v tuto chvíli už přes 200 miliónů zhlédnutí. Třicetiletá zpěvačka debutovala albem "Mini World", za které už získala ve Francii trojnásobnou platinovou desku. Prodala přes 250 tisíc kusů. Obrovský zájem zaznamenala také v České republice, kde 24. května 2015 vystoupí vůbec poprvé.

Živé vystoupení Indily je zážitek, který si nejde nechat ujít. Tato francouzská zpěvačka i přes svoji křehkou vizáž dokáže zcela ovládnout scénu. Pražský koncert se bude konat v unikátním multifunkčním prostoru Forum Karlín. V rámci večera vystoupí jako hosté slovenské hvězdy – Jana Kirschner & Band a Kristina.

Forum KarlínJana Kirschner se proslavila albem "V cudzom meste", za které získala ceny Hudobnej akadémie ve dvou kategoriích: Umělec roku a Album roku. Rodačka ze slovenského Martina je živoucím důkazem, že hranice žánrů jsou od toho, aby je umělec překonával. Kirschner v loňském roce vydala dvojalbum – Moruša Biela a Moruša Čierna.

Kristina se dostala do povědomí písní "Horehronie", s kterou se probojovala do soutěže Eurovision Song Contest 2010. A o rok později nazpívala "Life is a game" – oficiální hymnu Mistrovství světa v ledním hokeji. Kristina bez problémů vyprodává sály nejen ve Slovenské republice. Publikum její nádherný hlas, který nezaváhá ani při akustických koncertech, vždy oceňuje potleskem ve stoje.

Vstupenky od 890 Kč jsou již v prodeji v síti Ticketstrem. K dipozici je také limitovaný počet exkluzivních vstupenek přímo u pódia (tzv. fanzone) v ceně 1290 Kč. Tyto vstupenky nabídnou jejich držitelům nejlepší zážitek.
Forum Karlín – multifunkční prostor pro kulturní a společenské akce

Forum Karlín – multifunkční prostor pro kulturní a společenské akce

Srdcem areálu Forum Karlín ve stejnojmenné pražské čtvrti je multifunkční prostor s kapacitou 3 000 míst určený pro pořádání kulturních, společenských a odborných akcí všeho druhu.