Úvod > Aktuality > V Pivovaru Velké Popovice proběhne Svatojánská noc s Kozlem
V Pivovaru Velké Popovice proběhne Svatojánská noc s Kozlem
"> "> ">
Zážitky

V Pivovaru Velké Popovice proběhne Svatojánská noc s Kozlem

  • Vydáno20. června 2019
Svatojánská noc s Kozlem se bude letos konat úplně poprvé v historii pivovaru Velké Popovice, a to v sobotu 22. června od 17 hodin. Můžete se těšit na svatojánské ohně, pletení věnců anebo mystickou ohnivou show!
Pivovar PopoviceNetradiční svatojánská noc v pivovaru Velké Popovice se prvně uskuteční 22. června od 17 hodin. V pivovarském parku bude plát několik ohníčků, na kterých se budou opékat buřty. Večerní atmosféru zpestří netradiční prohlídky pivovaru, ovšem tentokrát mimořádně za svitu baterek, které začnou v 17:00, 18:00, 19:00 a 20:00 hodin.

Návštěvníci se tak netradiční formou dozvědí mnoho zajímavého z minulosti i současnosti pivovaru, zjistí, jak a z čeho se vaří poctivé velkopopovické pivo, projdou stáčírnu lahví a sudů, expozici pivních obalů a na závěr se zastaví u živého maskota pivovaru kozla Oldy.

Po celou dobu akce bude hrát bigbítová kapela a nebudou chybět stánky s občerstvením a pletení svatojánských věnců. Ve 21:30 hodin završí svatojánskou noc s Kozlem mystická ohnivá show.
Pivovar Velké Popovice – prohlídky s ochutnávkou

Pivovar Velké Popovice – prohlídky s ochutnávkou

Seznamte se na vlastní oči s Pivovarem Velké Popovice. Nahlédněte pod pokličku velkopopovických sládků při výrobě piva Velkopopovický Kozel. Zúčastněte se exkurze do pivovaru spojené s ochutnávkou piva na původní varně z roku 1928.

Další aktuality