Úvod > Aktuality > V největším saunovém světě v ČR proběhne pokus o rekord
V největším saunovém světě v ČR proběhne pokus o rekord
"> "> "> ">
Lázně a wellness

V největším saunovém světě v ČR proběhne pokus o rekord

Netradiční odpoledne a večer pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o zdravém saunování, je připraven v sobotu 3. listopadu v Saunovém světě Aquapalace Praha.
Během večera při svíčkách zde proběhne i pokus o překonání rekordu v největším počtu saunujících se lidí na jednom místě. Akce proběhne ve všech čtrnácti saunách Aquapalace Praha.

Cílem akce je šířit osvětu o příznivých zdravotních účincích saunování i mezi širokou veřejností. Během odpoledne návštěvníky čeká speciální ceremoniál pro rodiny s dětmi v Panoramatické sauně. Je určený i pro úplné nováčky v saunování. Připravena je poradna pro rodinné saunování a saunování dětí a soutěže. Večerní saunování začíná v osm hodin večer a končí v půl dvanácté. Pro návštěvníky je zajištěna dopravna z metra Opatov speciálním aquabusem.

Od 20 do 23.30 zde připravili tradiční saunování při svíčkách. Navíc však ve 22.02 sečtou všechny saunující se návštěvníky ve všech prohřívárnách a pokusí se překonat rekord z roku 2010 s počtem191 najednou se saunujících lidí na jednom místě. Rekord ověří komisař Agentury Dobrý den.

Odpolední program pro rodiny:

-    15:00 Poradna pro rodinné saunování a saunování dětí
-    15:30 Ceremoniál pro rodiny s dětmi (Panoramatická sauna)

Pravidelné saunování dětí je ze zdravotního hlediska velmi přínosné. Děti, které se saunují pravidelně, jsou méně nemocné a respirační onemocnění se u nich neobjevuje vůbec nebo má výrazně klidnější průběh. Saunování dětí také přispívá k jejich lepší duševní pohodě, psychické zdatnosti a odolnosti.


Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda
21.9.
2022
Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Středočeský kraj | Gurmánská turistika