Úvod > Aktuality > V neděli si na zámku ve Slavkově vyzkoušíte, jak může vypadat váš svatební den
V nedeli si na zámku ve Slavkove vyzkoušíte, jak muže vypadat váš svatební den
"> V nedeli si na zámku ve Slavkove vyzkoušíte, jak muže vypadat váš svatební den "> Uvidíte mimo jiné prípravy nevesty, ženicha, svedku i rodicu na den D "> Prijdte do pohádkových prostor zámku Slavkov-Austerlitz prožít príjemné odpoledne
Zážitky

V neděli si na zámku ve Slavkově vyzkoušíte, jak může vypadat váš svatební den

  • Vydáno23. září 2014
Plánujete svatbu? Pomýšlíte nad vdavky? Nebo jen máte rádi slavnostní atmosféru a lesk svatebního dne či jiné společenské události? Přijďte si v praxi vyzkoušet roli pravého svatebčana! V neděli 28. září se na zámku ve Slavkově u Brna totiž uskuteční Zámecký svatební den.

SvatbaAkce s názvem "Zámecký svatební den aneb svatba na zámku live" po celé nedělní odpoledne 28. září nabídne všem příchozím spoustu zajímavých novinek, informací a trendů ze svatebního oboru.

Uvidíte mimo jiné přípravy nevěsty, ženicha, svědků i rodičů na den D, přehlídky spodního prádla, svatební a společenské módy, workshopy na téma etiketa a trendy 2015 a v zámecké svatební kavárně budete moci ochutnat cukroví a výbornou kávu.

V rámci jedinečné show budete mít také příležitost nahlédnout pod ruce zkušeným floristům, kadeřnicím nebo vizážistkám a vyvrcholením všeho pak bude autentický svatební obřad, kterého se můžete zúčastnit jako svatební hosté.

Přijďte do pohádkových prostor zámku Slavkov-Austerlitz prožít příjemné odpoledne s bohatým doprovodným programem v tom pravém svátečním duchu, a to svatebním! Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji na Informačním centru ve Slavkově u Brna za 60 Kč, na místě budou za 100 Kč.

Svatba na zámku ve Slavkově u Brna

Svatba na zámku ve Slavkově u Brna

Skutečně romantickou svatbu můžete mít v krásném barokním prostředí zámku Slavkov u Brna. Svatební obřady na zámku probíhají pod širým nebem v atraktivním zámeckém parku ve francouzsko-anglickém stylu, na nově zrekonstruovaném zámeckém nádvoří či přímo v interiéru zámku.

Zámek Slavkov – Austerlitz – panské sídlo rodu Kouniců

Zámek Slavkov – Austerlitz – panské sídlo rodu Kouniců

Slavkovský zámek patří k nejstarším dochovaným panským sídlům na Moravě. K zámku patří i rozsáhlý zámecký park s několika bazény a sochařskou výzdobou Giovanni Giulianiho. Ve spodní části zahrady se nachází veřejné šestijamkové golfové hřiště.

Další aktuality

24.9.
2022
Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika
20.9.
2022
Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika
19.9.
2022
Klasická hudba oživí Lednicko-valtický areál

Klasická hudba oživí Lednicko-valtický areál

Jihomoravský kraj | Kultura