!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > V Mostě budou soupeřit nejlepší jezdci okruhových tahačů na Czech Truck Prix
V Mostě budou soupeřit nejlepší jezdci okruhových tahačů na Czech Truck Prix
"> "> "> ">
Letní sporty

V Mostě budou soupeřit nejlepší jezdci okruhových tahačů na Czech Truck Prix

Vydáno 26. srpna 2020
Mostecký okruh přivítá ve dnech 28. - 30. srpna 2020 již 28. ročník nejprestižnějšího a nejnavštěvovanějšího podniku každoročního kalendáře Czech Truck Prix, jehož součástí je také The Most Truck Festival. Podpoře tuzemských fanoušků se těší zejména domácí jezdec Adam Lacko a jeho tým Buggyra Racing.
truckyAdrenalinové souboje mezi nejlepšími jezdci letošního ročníku evropského šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (FIA ETRC) slibuje o nadcházejícím víkendu fanouškům na mosteckém autodromu už 28. ročník prestižního podniku Czech Truck Prix. Pátek je vyhrazen tréninkům a kvalifikacím. Sobotní a nedělní program je téměř identický. Trucky v sobotu odjedou kvalifikaci a první dva závody, v neděli druhou kvalifikaci a zbývající dva závody. Doprovodné série pojedou první závod v sobotu a druhý závod v neděli.

Czech Truck Prix mostZdůvodu trvání opatření proti šíření koronaviru a nemoci Covid-19 je počet diváků na závodní víkend Czech Truck Prix omezený. Pořadatel proto přistoupil krozdělení areálu do jednotlivých zón, a to na diváckém svahu (zóna A až E, viz mapa). Jednodenní vstupenku lze zakoupit do každé z těchto zón, vždy ale jen do vyčerpání limitního počtu míst. Po předložení vstupenky u vstupu do areálu autodormu návštěvník obdrží pásku na ruku, která podle barevného rozlišení opravňuje ke vstupu výhradně do určené zóny. Pohyb mimo určenou zónu, kromě příchodu do ní, není možný.

Závodní víkend nabídne opět souboje špičkových jezdců - kromě šestinásobného vítěze FIA European Truck Racing Championship Němce Jochena Hahna, uvidí diváci na trati českého závodníka Adama Lacka z týmu Buggyra Racing. Dorazit by měl i Španěl Antonio Albacete a Maďar Norbert Kiss.
Czech Truck Prix 2021

27.8.
29.8.
Czech Truck Prix 2021

Evropský šampionát okruhových tahačů FIA European Truck Racing Championship (ETRC) zavítá také v sezoně 2021 do areálu mosteckého autodromu.

Hipodrom Most - nejlepší in-line okruh na Mostecku

Hipodrom Most - nejlepší in-line okruh na Mostecku

V areálu závodiště Hipodromu Most potkáte nejen koně, ale také lidi na kolečkových bruslích. Pro rozšíření nabídky sportovních aktivit byla na Hipodromu postavena nová in-line dráha.

Další aktuality

20.12.
2020
Ve Skiareálu Klínovec se už lyžuje

Ve Skiareálu Klínovec se už lyžuje

Severozápadní Čechy | Zimní sporty
13.12.
2020
Pravčickou bránu můžete navštívit i v zimním období

Pravčickou bránu můžete navštívit i v zimním období

Severozápadní Čechy | Příroda