Úvod > Aktuality > V Mirakulu vás v sobotu čeká Den rekordů a setkání vícerčat
V Mirakulu vás v sobotu čeká Den rekordů a setkání vícerčat
">

V Mirakulu vás v sobotu čeká Den rekordů a setkání vícerčat

Vydáno 20. srpna 2019 Zážitky
Pokud se narodí dvě, tři nebo dokonce více miminek najednou, bývá to často považováno za zázrak. Kde jinde by se tedy mělo konat setkání vícerčat než v parku plném zázraků, který navíc nese příznačné jméno Mirakulum. 24. srpen tu bude už pošesté patřit rodinám s dětmi. Vícerčata, která se předem zaregistrují, budou mít vstup do parku zdarma. Dva členové jejich doprovodu pak zaplatí za celý den každý jen 140 korun.
Vodní svět MirákulumDen rekordů v Mirákulu je vždy zároveň dnem, kdy se v parku setkávají dvojčata a vícerčata. Právě s nimi jsou totiž zdejší rekordy spojené. V roce 2017 zde například vytvořili nejdelší mašinku z vícerčat, celkem se do ní zapojilo 167 lidí. V srpnu 2016 se zde sešlo šestero trojčat, celkem tedy 18 dětí pocházejících z trojčat. Rekordem loňského roku byla lidská duha, ve které bylo 240 dvojčat, trojčat a vícerčat v barevných tričkách. Letos si v Mirakulu opět užít workshopy a program v amfiteátru, kde proběhne show kouzelníka Navara či drezúra poníků. Kromě vodního světa, největšího lanového parku v republice, drezíny na lidský pohon a všech dalších lákadel, které Mirakulum nabízí, bude jezdit také mašinka a v provozu bude rovněž nedaleký tankodrom.

Mirákulum Duhový denDva členové jejich doprovodu pak zaplatí za celý den každý jen 140 korun. Registrovat se můžete prostřednictvím formuláře na webu mirakulum.cz  nebo e-mailem na skoly@mirakulum.cz. Park ale bude samozřejmě otevřený i všem ostatním návštěvníkům, kteří zaplatí běžné vstupné.
Mirakulum - výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum - výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.