Úvod > Aktuality > V Milovicích vyrůstá fascinující ostrov her, fantazie a poznání
V Milovicích vyrůstá fascinující ostrov her, fantazie a poznání
">
Zážitky

V Milovicích vyrůstá fascinující ostrov her, fantazie a poznání

  • Vydáno26. července 2012
Mirakulum – nová země plná her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie právě vyrůstá na ploše 7 hektarů v Milovicích nad Labem. Již zkraje září se zde malým i velkým otevře jedinečný zábavně-naučný park, který našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.
Herní atrakce pro děti všech věkových kategorií, velkolepý a výjimečný hrad, kontaktní zoo s mini oslíky, venkovní amfiteátr, grilování pod širým nebem nebo lanové centrum zasazené do malebné přírodní scenérie jistě ocení nejen nejmenší návštěvníci, ale i dospělí. Na území, kde se ještě před pár lety rozprostíral nevzhledný komplex a rumiště po vojenském prostoru, tak vyrostl areál s množstvím zábavních atrakcí slibující aktivitu, hry i odpočinek, ale i prostor pro lesní pedagogiku.

Mirakulum myslí na děti od nejútlejšího věku do patnácti let. Pro ně i jejich rodiče jsou připraveny jak aktivní, tak odpočinkové zóny. Rodiče zde naleznou prostor pro v dnešní době tolik nedostatkový odpočinek, rodinná či společenská setkávání nebo k návratu do bezstarostných dětských let. Děti si užijí zábavu v kouzelném hradu s katakombami, na obřím pískovišti nebo při hledání cest z přírodního bludiště. Pohádkové či kulturní chvilky bude možné strávit na divadle nebo při koncertě v kamenném amfiteátru. Mirakulum s radostí splní jakékoliv přání a nabídne pestrý i různorodý živý program – hlavně o víkendech.

Fascinující území nedaleko Prahy, jež je snadno dostupné autem či vlakem, budou moci malí i velcí dobývat už od začátku letošního září.
Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.

Další aktuality