!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Jarní prázdniny si užijete v Aquapalace Praha
Jarní prázdniny si užijete v Aquapalace Praha
"> "> ">
Lázně a wellness

Jarní prázdniny si užijete v Aquapalace Praha

Vydáno 16. února 2019
Přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi o jarních prázdninách? Jedním z tipů by mohl být Aquapalace Praha v Čestlicích, kam mají děti od února do 17. března 2019 vstup pouze za 1 korunu, podmínkou je však vstup další platící dospělé osoby. Na děti i na jejich doprovod pak čeká v Aquapalace Praha řada atrakcí, nejdelší tobogány, mořské vlnobití a jedinečný animační program. Vyzkoušet můžete i zbrusu novou atrakci - tobogán s virtuální realitou. Udělejte radost sobě a svým blízkým a přijeďte si jarňáky báječně užít.

Děti pouze za korunu

Aquapark ČestliceVyužijte této nabídky a navštivte největší aquapark v Česku! Aquapalace Praha najdete na jižním okraji Prahy v komerční zóně Průhonice-Čestlice. Aquapark zahrnuje tři prostory – Palác vln, Palác dobrodružství a Palác relaxace – s prosklenými střechami a spoustou rostlin, navozujících atmosféru subtropického světa. Všechny interiéry propojuje 350 m dlouhá a příjemně pomalá umělá řeka. 

Každé dítě s výškou do 150 cm, které bude v aquaparku přítomno v doprovodu alespoň jednoho dospělého návštěvníka, vstup za 1 Kč. Například čtyřčlenná rodina (dva dospělí a dvě děti) má možnost využít tuto akci na obě děti. Jedno dítě do 150 cm výšky může do areálu Vodního světa pouze v doprovodu jedné dospělé osoby platící plné vstupné. Délka pobytu dítěte je závislá na době vstupenky zakoupené platící dospělou osobou. Po překročení platnosti zakoupené vstupenky se účtuje překročená doba po minutě dle platného ceníku. Tato akce probíhá do 17. 3.2019 a vztahuje se na všední dny i víkendy.
 

Nekonečný vesmír či nebeská obloha

Virtuálmí tobogánKdo se rád klouže, ten se může těšit na celkem šest toboganů (ten nejdelší měří 140 m), tři skluzavky a adrenalinovou atrakci spacebowl. Naopak milovníci relaxu, klidu a ticha tu najdou sauny nejrůznějších typů včetně saun finských a římských, k dispozici je rovněž Spa & Wellness centrum, fitness, bary, restaurace a hotel.

Aquapalace Praha však nabízí i nejžhavější novinku - adrenalinový virtuální tobogán. Ten kombinuje klasický jízdu na tobogánu s virtuálním světem. Novinka nazvaná VR Slide přináší návštěvníkům možnost za jízdy tobogánem se přenést do prostředí nekonečného vesmíru nebo na nebeskou oblohu. Stačí k tomu málo. Vystoupat do výše, kde tobogán nazvaný Magic Tube začíná, nasadit si speciální vodotěsné brýle, usednout na gumovou duši a spustit se dolů.
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality

24.10.
2020
50 míst, kam se vydat na procházku v okolí Prahy

50 míst, kam se vydat na procházku v okolí Prahy

Střední Čechy | Příroda
23.10.
2020
Z Berouna na kole i pěšky po stopách českých králů

Z Berouna na kole i pěšky po stopách českých králů

Střední Čechy | Letní sporty
18.10.
2020
Lázeňské poklady Středočeského kraje

Lázeňské poklady Středočeského kraje

Střední Čechy | Lázně a wellness