Úvod > Aktuality > V Libereckém Babylonu se opět tančí

V Libereckém Babylonu se opět tančí

Vydáno 17. listopadu 2018 Zážitky
Desítky způsobů tance, stovky hudebních skladeb a tisíce tanečníků, to vše slibuje velká sportovní akce s úžasnou atmosférou. Již po deváté se v Liberci koná taneční mistrovství světa WADF World Dance Championship 2018. Letos tanečníci z mnoha zemí světa soutěží od 18. do 24. listopadu 2018 v libereckém Centru Babylon. Otevřené taneční mistrovství světa v různých tanečních formách i věkových kategoriích začíná každý den od devíti ráno a poslední vystoupení jej uzavírají až před dvacátou třetí hodinou.
Taneční festivalOtevřené taneční mistrovství světa World Dance Championship 2018 v různých tanečních formách i věkových kategoriích je barevnou přehlídkou toho nejlepšího z více než dvaceti zemí světa. Začíná v pondělí 18. listopadu a probíhá až do neděle 24. listopadu. Nejpočetnější mezi soutěžícími jsou určitě české výpravy, které mají výhodu domácího prostředí, mnoho soutěžících přijede také z Ruska, Itálie, Německa a Polska. Denně tančí až 2 000 soutěžících pro 1 000 diváků. Jejich výkony hodnotí mezinárodní porota složená z tanečních mistrů a profesionálních tanečníků.
 
V Liberci se World Dance Championship koná posledních šest let pod hlavičkou WADF (World Artistic Dance Federation). Na šampionátu se potkávají tanečníci všech stylů a žánrů. Největší konkurence bývá v latinsko-amerických, standardních a karibských tancích. Podle organizátorů patří soutěž mezi největší taneční akce v republice, co se týče rozsahu i počtu účastníků.
 
taneční festivalAtmosféru má tato taneční akce vždy úžasnou, tanec naplní nejen sály, ale celé centrum Babylon. Soutěžní klání i doprovodný program bude divácky velice atraktivní, krásné kostýmy, skvělá taneční vystoupení, úřadující i budoucí mistři světa či speciální hosté, to vše můžete vidět a zažít i vy!
Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Potěšte své smysly a uvolněte se v jedinečném luxusním wellness centru. Rozmanité procedury aktivují všechny smysly a důkladně prohřejí vaše tělo.

Další aktuality

10.1.
2019
Zima je v libereckém Babylonu ve znamení zábavy

Zima je v libereckém Babylonu ve znamení zábavy

Českolipsko a Jizerské hory | Zážitky