Úvod > Aktuality > V Libereckém Babylonu se tento víkend tančí
V Libereckém Babylonu se tento víkend tančí
">
Zážitky

V Libereckém Babylonu se tento víkend tančí

  • Vydáno11. června 2011
Do Expo sálu CENTRA BABYLON v Liberci se o tomto víkendu 11. – 12. června sjede téměř 1100 nejlepších tanečníků ve speciálních párových tancích z celé země. Tanečníci zde budou v rámci soutěže Topgal Dance Life Tour 2011 bojovat nejen o tituly mistrů České republiky, ale zároveň o nominace na mistrovství světa v latino show a speciál couple dance, které proběhne v listopadu také v Liberci.
V rámci víkendového mistrovství ČR půjde o velké boje tanečníků, protože jen ti nejlepší v každé disciplíně budou mít šanci zúčastnit se zmíněného světového šampionátu. V sobotu i v neděli začíná akce od 8:00 hodin. Slavnostní ukončení proběhne v neděli v 21:00 hodin.

Soutěžit bude celkem 293 soutěžních čísel, o zhruba 60 více než v loňském roce. Z toho 151 uvidí diváci v sobotu, zbývající v neděli. Oproti ostatním MČR v rámci TDLT 2011 se toto mistrovství liší tím, že nesoutěží jen formace, ale i sólisté, dueta, malé skupiny a produkce. Diváci budou mít možnost vidět i takové disciplíny jako bachacha, disco fox, merengue, mini kids latino show, pompom dance, salsa shine, speciál couple, street mambo nebo i argentinské tango.

Mistrovství České republiky ve speciálních párových tancích a latino disciplínách je již pátým ze série celkem sedmi MČR v rámci Topgal Dance Life Tour 2011, která budou pokračovat až do poloviny června. Příští týden proběhnou poslední dvě mistrovství ČR, a to v Táboře MČR BELLY DANCE a v Bohumíně MČR v performingových a streetových disciplínách sólistů, duet a malých skupin.

Vstupné na akci v Centru Babylon je 200 Kč na den a 300 Kč na oba dny. Pro děti do 12 let činí 120 Kč na den a 200 Kč na oba dny. Je možné ho zakoupit v místě konání akce.

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Potěšte své smysly a uvolněte se v jedinečném luxusním wellness centru. Rozmanité procedury aktivují všechny smysly a důkladně prohřejí vaše tělo.

Další aktuality

28.9.
2022
Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Liberecký kraj | Příroda
22.9.
2022
České značky: areál Svijany a LIF Group

České značky: areál Svijany a LIF Group

Liberecký kraj | Životní styl