Úvod > Aktuality > V Jihlavské zoo poradí zájemcům o stavbu dřevěného domu
V Jihlavské zoo poradí zájemcům o stavbu dřevěného domu
">
Zážitky

V Jihlavské zoo poradí zájemcům o stavbu dřevěného domu

  • Vydáno19. listopadu 2012
Zážitkový workshop „Šetrné dřevo“ pořádá FSC Česká republika (Forest Stewardship Council) ve středu 21. listopadu ve vzdělávacím centru PodpoVRCH v jihlavské zoo. Poskytne užitečné informace o šetrném dřevě, jak jej rozpoznat a kde ho nakupovat.
Je vhodný i pro ty, kteří plánují stavbu dřevěného domu nebo chtějí šetřit přírodu. Začátek v 17:00 hodin, vstup zdarma, občerstvení zajištěno. Kvůli omezené kapacitě je třeba se předem přihlásit na tel. 545 211 383 nebo a-mailové adrese: workshop@czechfsc.cz.

Tip na listopad: Za divokou Skandinávií do zoo
Listopadové promítání cyklu filmů s ekologickou tématikou v jihlavské zoo nabídne zájemcům snímek s názvem Divoká Skandinávie. Tento film ukazuje chování zvířat, které dosud nikdo nenafilmoval – rysa ostrovida ve finské přírodě, zpomalené záběry kuřat hohola severního v HD kvalitě nebo vzrušující setkání medvědů a vlků. Promítání se uskuteční v úterý 20. listopadu v 18:00 hodin ve vzdělávacím centru PodpoVRCH. Vstup zdarma.

Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zoologická zahrada Jihlava je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.