Úvod > Aktuality > V Mnichově Hradišti se v sobotu koná vánoční jarmark
V Mnichově Hradišti se v sobotu koná vánoční jarmark
"> ">
Zážitky

V Mnichově Hradišti se v sobotu koná vánoční jarmark

  • Vydáno6. prosince 2018
V sobotu 8. prosince se na náměstí v Mnichově Hradišti můžete těšit na vánoční jarmark. Připraven je bohatý kulturní program. Nasajte vánoční atmosféru ve venkovních prostorách a užijte si příjemnou sobotu.
vánoční věnecVánoční trhy v Mnichově Hradišti se konají v sobotu 8. prosince od 10:00 hodin, tentokrát na Masarykově náměstí a v přilehlé Mírové ulici. Můžete se těšit na prodej tradičního vánočního zboží, bohatý kulturní program a pestrou nabídku studeného i teplého občerstvení.

Tradiční vánoční jarmark se spoustou stánků, lahodným občerstvením, prodejem kaprů a doprovodným programem po celý den. Přijďte si koupit vánoční stromeček, poslechnout koledy či se zahřát svařeným vínem.

Po celý den bude probíhat program na pódiu před radnicí, doprovodné programy budou i v Klubu dětí a mládeže, městském divadle, farské zahradě, v Konírně ZUŠ a kostele sv. Jakuba. Mezi hlavní hvězdy póda bude patřit Tomáš Kočko & Orchestr, Mackie Messer Klezmer Band nebo The Beatles revival. Občerstvení teplé i studené bude k dispozici u stánků nebo ve školní jídelně v Mírové ulici.
Zámek Mnichovo Hradiště – putování za Valdštejnem i Casanovou

Zámek Mnichovo Hradiště – putování za Valdštejnem i Casanovou

Prohlídka návštěvníkům nabídne zámecké divadlo s původními kulisami, duchcovskou knihovnu spravovanou Giacomem Casonovou nebo hrobku slavného válečníka Albrechta z Valdštejna. Od května 2013 je otevřena nová expozice ke 180. výročí setkání "Sv. Aliance".

Další aktuality