Úvod > Aktuality > V Chotilsku prožijete dobrodružství ve stylu pevnosti Boyard
Slapy nejsou jen rájem chataru, nabízejí také adrenalinové zážitky
"> Slapy nejsou jen rájem chataru, nabízejí také adrenalinové zážitky "> Dobrodružná hra TEPfaktor "> TEPfaktor letos oslavil druhé narozeniny
Zážitky

V Chotilsku prožijete dobrodružství ve stylu pevnosti Boyard

  • Vydáno5. srpna 2014
Před dvěma lety v Chotilsku na Příbramsku vzniklo jedinečné sportovně-zábavní centrum TEPfaktor, kde si změříte své síly při hře inspirovanou televizní soutěží Pevnost Boyard. Čeká zde na vás jedinečná zábava, dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer.

Dobrodružná hra TEPfaktorSlapy nejsou jen rájem chatařů a chalupářů, ale také příznivců adrenalinové zábavy. Láká je hra inspirovaná televizní soutěžní Pevnost Boyard, kterou nabízí chotilský TEPfaktor. A mnozí z nich se sem vracejí, protože provozovatelé nabídku aktivit každoročně rozšiřují. Návštěvníci TEPfaktoru si například letos mohou vyzkoušet nový pohyblivý úkol nazvaný Coloseum. TEPfaktor letos oslavil druhé narozeniny. 

Legenda praví, že do těchto temných katakomb se parta kamarádů vydala hledat poklad, o kterém se dozvěděli ze starých cestopisů. Byli blízko, nepodařilo se jim však zdolat všechny překážky a poklad získat. Za záhadných okolností zmizeli, ale jejich duch a touha po zlatě je v těchto prostorách dodnes. Jděte dnes po jejich stopách a dotáhněte dokonce to, co jim se nepodařilo. Ukažte, že vy na to máte! Zaslužte si slávu a obdiv, která patří těm, kteří poklad znovu získají. Vytrvejte a budete odměněni!

Ve hře týmy dvou až pěti osob řeší dvacet fyzických a také logických úkolů, které prověří vytrvalost, souhru týmu, odvahu, odhodlání a zápal pro hru. Při úspěšném zdolání úkolů získají indicie, díky kterým můžou otevřít jedenadvacátou „zlatou“ komnatu s posledním úkolem a cennou výhrou. Vše je řízeno elektronicky, na zdolání každé překážky je časový limit, úkoly je možné plnit v libovolném pořadí s libovolným počtem pokusů.

Kromě skvělé hry je pro návštěvníky připraveno 300 m2 pláže s barem, léto je zde po celý rok, ideální místo pro odpočinek, piknik, nebo vlnění u jukeboxu při západu slunce.

V TEPfaktoru je především cesta cílem, nejdůležitější je dobře se pobavit, vyřádit, uvolnit a sehrát. Pro ty nejvytrvalejší, kteří se dostanou až do cíle, je připravena symbolická výhra.
Dobrodružná hra Tepfaktor v Chotilsku

Dobrodružná hra Tepfaktor v Chotilsku

Jen u nás prověříte soubor vlastností, jako jsou trpělivost, obratnost, zručnost, logické uvažování, smysl pro týmovou spolupráci.

Další aktuality