Úvod > Aktuality > V bazénu za Lužánkami v Brně se otevře nové wellness centrum s různými typy saun a relaxačních zón

V bazénu za Lužánkami v Brně se otevře nové wellness centrum s různými typy saun a relaxačních zón

Vydáno 31. října 2019 Lázně a wellness
Kromě největšího plaveckého prostoru v Brně nabídne od 1. listopadu 2019 Městský plavecký stadion Lužánky také relaxační služby. V nově vybudovaném wellness centru bude na více než 800 metrech čtverečních k dispozici několik typů saun a dalších relaxačních prostor.
wellness lužánkyRelaxační zázemí je umístěno pod tribunou plaveckého stadionu Lužánky a je složeno z několika různých prostor. Návštěvníkům bazénu bude bezplatně k dispozici parní aroma kabina s kapacitou 10 osob, kde budou odpočinek zpříjemňovat vonné esence. Další místnosti už budou součástí zóny, do níž je vstup se zvláštním příplatkem.

Do velké finské sauny se vejde až 33 lidí sedících na lavicích ve tvaru písmene U kolem kamen s originálními finskými saunovými kameny. Jejich poléváním se zvyšuje původně nulová vlhkost v sauně, vzduch rovněž prosytí vůně z aroma olejů. Parní solná lázeň s vonnými esencemi a stoprocentní vlhkostí vzduchu pojme 10 lidí sedících na vyhřívané lavici v modré keramické mozaice. Dalších 13 lidí bude moci najít útočiště v biosauně s kamny finského typu a lávovými kameny, která je obložená několika druhy dřeva a nabízí i místo pro odpočinek se sprchami a vědrem. Celková kapacita prostor činí 56 návštěvníků.
 

VIP zóna s whirlpoolem

wellness lužánkyPro fajnšmekry je navíc připravená útulná VIP zóna s parní saunou a s whirlpoolem ve zlatavé keramické mozaice pro maximálně 4 osoby. Ve vířivce si hosté navíc budou moci dopřát osvěžující nápoje či šampaňské. Ke zchlazení budou na výběr tři zážitkové sprchy s mlhou různých teplot, studna s ledovou tříští, ochlazovací vědro nebo venkovní bazén. Spolu s ním jsou na terase také dvě sprchy a relaxační lehátka, stejný komfort bude k dispozici také vevnitř.
 

Jak se platí vstup do wellness zóny?

wellness lužánkyVstupné do wellness zóny si budou moci návštěvníci zakoupit spolu se vstupem do bazénu. V případě, že si zaplatíte pouze bazén a poté se rozhodnete jít i do wellness, lze využít speciální recepci. Základní doba pobytu ve wellness činí 90 minut. Každému příchozímu bude k dispozici prostěradlo zdarma, k zakoupení budou také další kusy prostěradel, ručníky, zvláštní kosmetika a občerstvení. Vše se platí pomocí čipových hodinek, úhrada se provádí u hlavní pokladny při východu z areálu. Součástí vstupu do wellness je neomezený vstup do bazénu a šaten, děti do deseti let budou mít přístup do wellness umožněn jen v sobotu dopoledne.
Městský plavecký stadion Lužánky v Brně

Městský plavecký stadion Lužánky v Brně

Plavecký stadion za Lužánkami nabízí padesátimetrový bazén, skokanskou věž, letní venkovní terasu i příjemný bar. Nabízí tradičně služby plavcům, školám a sportovním oddílům. Děti se vydovádí v Dětském vodním světě. K dispozici je také wellness centrum.

Další aktuality