Úvod > Aktuality > V Aquapalace Praha mají děti od konce ledna vstup jen za korunu
V Aquapalace Praha mají deti od konce ledna vstup jen za korunu
"> V Aquapalace Praha mají deti od konce ledna vstup jen za korunu "> Nejvetší aquapark v Cesku Aquapalace Praha rozšíril v lonském roce pocet tobogánu "> Jako odmenu za vysvedcení se v Aquapalace Praha snaží pripravit zábavu pro všechny vekové kategorie
Lázně a wellness

V Aquapalace Praha mají děti od konce ledna vstup jen za korunu

  • Vydáno23. ledna 2015
Pro všechny školáky hlásí Aquapalace Praha zahájení sezóny jarních prázdnin a jako speciální odměna za vysvědčení je pro děti připravená skvělá zábava, hry, soutěže, nové atrakce a speciální akce – všechny děti mají v den vysvědčení, tj. 30. ledna, vstup pouze za symbolickou jednu korunu! Udělejte radost sobě a svým blízkým a přijeďte si užít nejbáječnější konec pololetí!
AquapalaceNejvětší aquapark v Česku Aquapalace Praha rozšířil v loňském roce počet tobogánů, které jsou skvělou a vyhledávanou zábavou pro všechny věkové kategorie návštěvníků – vybrat si můžete od malých a krátkých dětských tobogánů, přes adrenalinové zážitky na oblíbeném SpaceBowl, temném Twisteru, jízdě na speciálních pneumatikách v bláznivém CrazyTube, prudké jízdě na Kamikaze, až po oblíbený rekordně dlouhý Canyon, který pokračuje vnitřní divokou řekou. Kromě klasických tobogánů a skluzavek ovšem v letošní sezóně připravil Aquapalace Praha také další originální atrakce inspirované zahraniční zábavou. V Paláci pokladů se tak můžete těšit na vodní autodrom, což je obdoba pouťových autíček, pouze ve vodní verzi, nebo zcela nový letecký trenažér FlyMotion, vhodný hlavně pro dospělé návštěvníky, kteří si rádi vyzkoušejí jízdu v pravém leteckém simulátoru.

AquapalacePokud vám schází léto a vzpomínky na den strávený ve vlnách, v Aquapalace je pro vás připraveno mořské vlnobití každou půlhodinu, takže si užijete opravdovou relaxaci ve vlnách. Dobrou zprávou pro všechny rodiče je, že v pátek 30. ledna je pro děti připravený program s klauny, kde se vaše děti zabaví soutěžemi o drobné ceny, a vy tak můžete mezitím odpočívat v Saunovém světě.

Jako odměnu za vysvědčení se v Aquapalace Praha snaží připravit zábavu pro všechny věkové kategorie, aby si zde svůj den užila celá rodina a návštěva se stala neopakovatelným zážitkem. Hlavní výhodou, kterou může Aquapalace nabídnout, na rozdíl od lyžařských areálů, je absolutní nezávislost na počasí, jelikož voda má stálou teplotu 29°C. Na den vysvědčení dále bude plynule od víkendu navazovat sezóna jarních prázdnin. Akce Děti za korunu však pokračuje až do posledního březnového dne.
Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda
21.9.
2022
Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Středočeský kraj | Gurmánská turistika
21.9.
2022
Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Středočeský kraj | Zážitky