Úvod > Aktuality > V Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou se otevírá Pardálův výběh
V Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou se otevírá Pardáluv výbeh
Letní sporty

V Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou se otevírá Pardálův výběh

  • Vydáno28. června 2014
Pardálův výběh, překážková dráha, kterou vyladili pijáci piva značky Pardál, se pro všechny milovníky adrenalinu právě dnes od 13 hodin otevírá v Adrenalin parku v Hluboké nad Vltavou. Pardálův výběh je určen pro všechny, kteří mají rádi aktivní zábavu a je jim více než 18 let.

Pardálova stezkaV sobotu 28. června ve 13:00 hodin se v Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou slavnostně otevírá Pardálův výběh. Jedná se o netradiční a fyzicky náročnou překážkovou dráhu, kterou vyladili pijáci piva Pardál. Křest Pardálova výběhu provede hrdina Pardálovy televizní reklamy Karel Zima. Mezi úkoly, které dráha nabízí patří například překonání protáčejících se obřích sudů, střílení molitanových koulí ze samostřílu nebo cesta po úzké lávce mezi rozhoupanými chmelovými žoky.

Po exhibičním zdolání překážkové dráhy známými jihočeskými sportovci (týmy ČEZ Motor České Budějovice, SK Dynamo České Budějovice a VK Jihostroj České Budějovice), profesionálními parkuristy a loňskými vítězi vyšebrodské plavby kuriózních plavidel (Sokolíci) si budou zájemci z řad návštěvníků moci vyzkoušet Pardálův výběh na vlastní kůži a soutěžit o hodnotné ceny. Od 16:30 zahájí skupina Žlutý pes hudební část programu. Večer vyvrcholí před půlnocí slavnostním ohňostrojem.

Pardálův výběh doplní nabídku atrakcí v Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou a až do konce října bude otevřen pro širokou veřejnost. Vstup bude povolen pouze osobám starším 18 let, které musejí dbát na svou bezpečnost a řídit se provozním řádem. Překážková dráha bude o prázdninách otevřena každý den od 10 do 19 hodin, v září a v říjnu o víkendech.

Pardálův výběh v Hluboké nad Vltavou

Pardálův výběh v Hluboké nad Vltavou

Pardál vybudoval v Adrenalin parku v Hluboké nad Vltavou dráhu se sedmi náročnými překážkami, které zaručují perfektní zábavu. Sestava rafinovaných překážek důkladně prověří, jestli jste silní a mrštní jako Pardál.

Lanové centrum Hluboká nad Vltavou

Lanové centrum Hluboká nad Vltavou

Toužíte po neobvyklých zážitcích? Máte adrenalin v krvi? Přijďte zažít jedinečné chvíle právě do Adrenalin parku! Nabídne odreagování, vzrušení a nezapomenutelné zážitky... zkrátka vše!

Další aktuality

Na Šumavě si zalyžujete ve třech areálech na jeden skipas

Znáte Šumavský skipas? Jedná se o propojení několika šumavských skiareálů jedniným společným skipasem. Jestliže si zakoupíte jízdenku v jednom středisku, automaticky bude platná také ve třech dalších areálech. Jedná se o skiareály Kvilda, Nové Hutě – vlek Tatrapoma a malé vleky v areálu Zadov-Kobyla.
Jihočeský kraj | Zimní sporty

Deset důvodů, proč jet na jarní prázdniny do Písku

Do Písku můžete jet na výlet s dětmi kdykoliv, ale právě teď o jarních prázdninách, které se konají od 9. února do 17. března 2024 máte ještě o pár důvodů víc. Hlavním tahákem je Sladovna, prostor, kde si společně hrají a tvoří děti i dospělí. Kromě toho vás zavedeme mezi akvária, na starobylý most, ke koním nebo do záchranné stanice zvířat.
Jihočeský kraj | Zážitky

Kalendář 2024: Husitské bitvy aneb výlety k památným místům husitských dějin

Letos, 11. října 2024, tomu bude 600 let, co zemřel hejtman husitských polních vojsk, Jan Žižka z Trocnova. Udělejte si výlet do míst, kde probíhaly největší bitvy husitského období. Mnohé z nich si budete pamatovat ze školních lavic, ale vidět ona bitevní pole na vlastní oči, to je něco docela jiného. V našem kalendáři husitských bitev naleznete ta největší střetnutí husitů s katolíky – pamatujete si na slavnou bitvu u Sudoměře, bitvu na Vítkově, kardinálský klobouk u Domažlic nebo finální bitvu u Lipan? V husitských dějinách je zajímavých příběhů mnohem víc, pojďte je s námi objevit!
Jihočeský kraj | Památky

Na Lipně se o víkendu pojede Kramolínský obřák

Ve Skiareálu Lipno se bude už tento víkend 17. a 18. února 2024 konat Kramolínský obřák – závod pro registrované sportovce, ale i pro širokou veřejnost. Přijďte si vyzkoušet profesionální trať, vyzvěte na souboj kamarády, kolegy či sourozence.
Jihočeský kraj | Zimní sporty

V Českých Budějovicích si prohlédnete vzácné orchideje

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích vás zve na výstavu orchidejí, masožravých rostlin, bromélií, kaktusů, sukulentů a dalších rostlin, která se koná v termínu 16. 2. – 3. 3. 2024. Otevřeno je každý den od 9:00 do 17:30 hodin, včetně pondělků. Na výstavě, jejímiž autory jsou Markéta Aubrechtová a Martin Dlouhý, si můžete zakoupit snadno pěstovatelné rostliny i vzácné botanické rarity. Každý 500. a 1000. návštěvník výstavy navíc získá dárek! Připraveny jsou také komentované prohlídky, poradna pro pěstitele, květinový workshop a vzdělávací program pro školy.
Jihočeský kraj | Kultura

Užijte si jarní prázdniny v jižních Čechách

Chystáte se na jarní prázdniny do jižních Čech? Počasí zatím úplně nepřeje sněhovým radovánkám, ale i tak si lze užít spoustu atraktivních zážitků. Vyrazit můžete do historických měst, kudy budou procházet masopustní průvody. Za lyžováním se vydejte na Šumavu, sjezdovky na vás čekají na Zadově, Lipně nad Vltavou, na Kvildě nebo v Nových Hutích. Využít můžete i skibusy, které spojují většinu velkých regionálních měst s jihočeskými lyžařskými centry. Ukázat své krasobruslařské umění je možné například na kouzelném kluzišti na zámku Blatná.
Jihočeský kraj | Zážitky

Český Krumlov ovládne Masopust

Ve dnech 10. až 18. února 2024 ovládne Český Krumlov masopustní rej. Veselí si tak můžete do sytosti užívat více než týden. Čeká na vás masopustní zábava, dobré jídlo a pití, ale i skvělá podívaná na pestrobarevné procesí masek a mnoho dalšího.
Jihočeský kraj | Zážitky

Hrad Nové Hrady zve k návštěvě zimní prohlídkové trasy

K zpřístupněným památkám v zimním období patří také hrad Nové Hrady. Zimní prohlídková trasa vás zavede do Bytu panského úředníka. Místnosti jsou vybavené autentickým nábytkem z pozůstalosti místního lékárníka, ale ukazují mimo jiné i sbírku impresionistických krajin z přelomu 19. a 20. století.
Jihočeský kraj | Památky