Úvod > Aktuality > V Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou se otevírá Pardálův výběh
V Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou se otevírá Pardáluv výbeh
"> V Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou se otevírá Pardáluv výbeh "> Pardáluv výbeh je prekážková dráha, kterou vyladili pijáci piva znacky Pardál "> Prekážková dráha bude o prázdninách otevrena každý den od 10 do 19 hodin
Letní sporty

V Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou se otevírá Pardálův výběh

  • Vydáno28. června 2014
Pardálův výběh, překážková dráha, kterou vyladili pijáci piva značky Pardál, se pro všechny milovníky adrenalinu právě dnes od 13 hodin otevírá v Adrenalin parku v Hluboké nad Vltavou. Pardálův výběh je určen pro všechny, kteří mají rádi aktivní zábavu a je jim více než 18 let.

Pardálova stezkaV sobotu 28. června ve 13:00 hodin se v Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou slavnostně otevírá Pardálův výběh. Jedná se o netradiční a fyzicky náročnou překážkovou dráhu, kterou vyladili pijáci piva Pardál. Křest Pardálova výběhu provede hrdina Pardálovy televizní reklamy Karel Zima. Mezi úkoly, které dráha nabízí patří například překonání protáčejících se obřích sudů, střílení molitanových koulí ze samostřílu nebo cesta po úzké lávce mezi rozhoupanými chmelovými žoky.

Po exhibičním zdolání překážkové dráhy známými jihočeskými sportovci (týmy ČEZ Motor České Budějovice, SK Dynamo České Budějovice a VK Jihostroj České Budějovice), profesionálními parkuristy a loňskými vítězi vyšebrodské plavby kuriózních plavidel (Sokolíci) si budou zájemci z řad návštěvníků moci vyzkoušet Pardálův výběh na vlastní kůži a soutěžit o hodnotné ceny. Od 16:30 zahájí skupina Žlutý pes hudební část programu. Večer vyvrcholí před půlnocí slavnostním ohňostrojem.

Pardálův výběh doplní nabídku atrakcí v Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou a až do konce října bude otevřen pro širokou veřejnost. Vstup bude povolen pouze osobám starším 18 let, které musejí dbát na svou bezpečnost a řídit se provozním řádem. Překážková dráha bude o prázdninách otevřena každý den od 10 do 19 hodin, v září a v říjnu o víkendech.

Pardálův výběh v Hluboké nad Vltavou

Pardálův výběh v Hluboké nad Vltavou

Pardál vybudoval v Adrenalin parku v Hluboké nad Vltavou dráhu se sedmi náročnými překážkami, které zaručují perfektní zábavu. Sestava rafinovaných překážek důkladně prověří, jestli jste silní a mrštní jako Pardál.

Lanové centrum Hluboká nad Vltavou

Lanové centrum Hluboká nad Vltavou

Toužíte po neobvyklých zážitcích? Máte adrenalin v krvi? Přijďte zažít jedinečné chvíle právě do Adrenalin parku! Nabídne odreagování, vzrušení a nezapomenutelné zážitky... zkrátka vše!