Úvod > Aktuality > Užijte si výhled od Stezky korunami stromů na piknikové dece!
Užijte si výhled od Stezky korunami stromu s piknikovým košem
"> Užijte si výhled od Stezky korunami stromu s piknikovým košem "> Také se rádi kocháte výhledem do krajiny? "> Vyberte si sortiment dle svých chutí, deku vám zde také zapujcí a pak už stací jen rozbalit piknikový koš
Gurmánská turistika

Užijte si výhled od Stezky korunami stromů na piknikové dece!

  • Vydáno15. srpna 2015
Léto, dovolená, sluníčko, příroda a do toho všeho pikniková deka. Na ní košík, ze kterého vykukuje hrdlo lahve a vábně vonící dobroty... Rádi se kocháte výhledem do krajiny? Stezka korunami stromů na Lipně nabízí během tohoto léta piknikové koše na objednávku. Díky tomu si krásné rozhledy doslova vychutnáte!

Piknik na LipněKdo by nechtěl užít si krásný letní den na Lipně plný zážitků… Pak jistě nevynecháte Stezku korunami stromů! Tyčí se na vrcholu Kramolína a nabízí jedinečný výhled na široké daleké okolí. Vychutnejte si takový výhled do krajiny z piknikové deky a v obložení nejen svých blízkých, ale i dobrot od Lipnogastro!

To vám totiž nabízí během tohoto léta piknikové koše na objednávku. Jedná se o piknikové koše (proutěné nebo barevné termokoše), které vám tu rádi naplní vším, co si sami vyberete z nabídky. V koši kromě všech vámi vybraných dobrot najdete i piknikové nádobí a další potřebné příslušenství, na přání přidají také deku.

Na vás tedy je pouze si vybrat dobroty do koše a pak už si jen užívat nekonečnou pohodu při pikniku na Lipně. Dokonalý piknikový zážitek se vším všudy si tak můžete vychutnat třeba na pláži, na vyhlídce u sochy Januse, ale i v  elektročlunu přímo na vlnách Lipna.

Koš a vybraný sortiment si objednejte buď osobně v Paluba baru nebo na telefonu: +420 702 008 247. Užijte si svoji dovolenou na Lipně ve velkém stylu!

Foxíkovo dětské cyklo-hřiště a další nové dobrodružství v bikepark Lipno

Foxíkovo dětské cyklo-hřiště a další nové dobrodružství v bikepark Lipno

Zábavná a dobrodružná jízda na tratích lipenského bikeparku se stává stále oblíbenější, zvládne ji totiž bezpečně každý, kdo rád jezdí na kole. Letošní novinkou je sportovní trať pod lanovkou a také Foxíkovo dětské cyklo-hřiště s animátory a nafukovacím hradem.

Jezerní cyklo-inline stezka na Lipně

Jezerní cyklo-inline stezka na Lipně

Jezerní cyklo-inline stezka s perfektním povrchem ideálním pro inline bruslení a cykloturistiku vede z Lipna nad Vltavou až do Frymburka. Trasa dlouhá 11,5 km kopíruje levý břeh Lipna a nabízí nádherné výhledy na jezero, ale hlavně pestré houpačky, zatáčky, krátká stoupání a bezpečné malé sjezdy.

Letní lanová dráha Lipno

Letní lanová dráha Lipno

Poznejte Lipenská panoramata! Letní lanová dráha Bikeparku Lipno je v létě v provozu i pro pěší turisty a houbaře. Vyvezte se pohodlně lanovkou na vrchol Kramolín (902 m n.m.) a pokochejte se krásným výhledem na Lipno, Šumavu a Novohradské hory.

Lipno Lake Resort

Lipno Lake Resort

Nově otevřený luxusní apartmánový areál Lipno Lake Resort se nachází přímo u Lipenské přehrady v Lipně nad Vltavou a je vybaven vším potřebným luxusem pro strávení krásné a bezstarostné dovolené. Ideální místo pro celoroční dovolenou!

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

První stezka korunami stromů v České republice je otevřená celoročně. Stezka v délce 372 m z dřevěné konstrukce je citlivě zasazena do smíšeného lesa a při maximálním stoupání 2 – 6% se dostanete až do 24 metrové výšky. Stezka je zakončena 40metrovou vyhlídkovou věží.

Lipno Card – karta hosta

Lipno Card – karta hosta

Lipno.card − je to věrnostní karta plná výhod a tipů, která odemkne váš čas na Lipně v dovolenou plnou zábavy. Je zdarma, zaplatíte pouze vratnou zálohu ve výši 100 Kč. Aktivní je až po jejím přiřazení k registraci na webových stránkách projektu.