Úvod > Aktuality > Užijte si Velikonoce ve sklárně Moser
Užijte si Velikonoce ve sklárně Moser
"> "> ">
Zážitky

Užijte si Velikonoce ve sklárně Moser

  • Vydáno19. března 2016
Navštivte sklárnu Moser 26. března o velikonoční sobotě a zažijte podmanivou atmosféru jara. Připraven jej atraktivní program s prodejem velikonočního pečiva, perníčků a křišťálových výrobků. Mimo to se ve vybraných termínech uskuteční prohlídky muzea zcela zdarma!
MoserNávštěvnické centrum Moser připravilo na sobotu 26. března od 9 do 16 hodin bohatý program, ve kterém vystoupí děti ze ZUŠ A. Dvořáka, dále bude probíhat prodej velikonočního pečiva, zdobených perníčků a křišťálových výrobků Moser za mimořádně výhodné ceny. Nejmenší návštěvníci si mohou vyrobit velikonoční dekoraci v kreativní dílně.

Součástí programu jsou bezplatné prohlídky sklářského muzea a hutě s výkladem průvodce. Na závěr si můžete vychutnat lahodnou kávu a domácí koláč v kavárně Café Moser.

Sklárna Moser v Karlových Varech nabízí jedinečný pohled do dlouhé historie světově proslulého výrobce skla – sklárny Moser. Expozice sklářského muzea uvádí VIP majitele luxusních křišťálových výrobků Moser a představuje nejstarší sklářskou tvorbu až po současné kolekce. Jedinečnou atmosféru procesu výroby zažijete při prohlídce sklářské hutě. Objevte krásu křišťálových výrobků. Jedinečný zážitek můžete završit nákupem ve firemní prodejně.
Návštěvnické centrum Moser v Karlových Varech

Návštěvnické centrum Moser v Karlových Varech

Sklo patří k nejoblíbenějším suvenýrům. Navštivte Museum Moser v Karlových Varech, kde jsou k vidění současné kolekce i historické sklářské kousky z rytecké dílny, kterou v Karlových Varech založil roku 1857 Ludwig Moser.