Úvod > Aktuality > Užijte si Pestrý Den s Tankodromem a Parkem Mirakulum za jedno vstupné!
Užijte si Pestrý Den s Tankodromem a Parkem Mirakulum za jedno vstupné!
"> "> ">
Zážitky

Užijte si Pestrý Den s Tankodromem a Parkem Mirakulum za jedno vstupné!

  • Vydáno21. dubna 2015
Jeden z největších tuzemských zábavně-naučných areálů Park Mirakulum, který o Velikonocích otevřel své brány a přivítal první návštěvníky v nové sezóně, si připravil na 25. dubna další pecku – Rodinný den s Tankodromem. Spojení milovických areálů Tankodromu a Mirakula nabídne dětem i dospělým parádní adrenalinovou zábavu, a to v jediný den a za jediné vstupné.
TankPark plný zážitků Mirakulum a Tankodrom Milovice, dva sousedící areály plné různorodé zábavy, se v sobotu 25. dubna opět spojí – a vytvoří tak den nezapomenutelných zážitků. Od 10 do 18 hodin budou návštěvníci moci vyzkoušet věci, o kterých se jim ani nezdálo.

Děti, ale ani mnozí dospělí nezapomenou na jízdy obrněným transportérem BVP, Hummerem H1 nebo Tatrou 813, vyzkoušet mohou divokou jízdu na čtyřkolce a pro odvážné budou připraveny dokonce vyhlídkové lety vrtulníkem. Kluci všech věkových kategorií ocení třeba prohlídku americké základny z Vietnamu, výcvikovou dráhu US Army, kdokoliv si může zahrát paintball nebo se podívat na dobovou ukázku vojenských bitev. Ty proběhnou v 11, 13 a 15 hodin.

Z Mirakula do Tankodromu a zpět bude navíc možné cestovat vskutku originálním způsobem – obě místa propojí úzkokolejná trať o délce téměř dvou kilometrů, po které bude jezdit parní lokomotiva. Jedná se o model Krauss z roku 1947. Slavnostní otevření unikátní železnice proběhne o druhém prodlouženém květnovém víkendu, tedy 9. května.
 

Báječní bubeníci a legrační cestovatelé v Mirakulu

MirakulumTaké Park Mirakulum si připravil kromě standardní bohaté nabídky navíc ještě dvě zajímavosti. Dva vtipní a tak trochu popletení cestovatelé, Fríďa a Píďa, budou bavit hlavně menší děti. Představí hravou formou zajímavé příběhy z různých koutů světa, budou spolu s dětmi plnit úkoly, zazpívají si s nimi a společně najdou místo, které je na celém světě nejlepší...
 
Za trochu exotickým názvem DrumCircle s Tokhim & the Groove Army, se skrývá jedinečná bubenická show ve vojenském stylu, jež diváky nadchne a pohltí svou energií a rytmem, který vybízí všechny k pohybu a tanci. Velká skupina bubeníků zahraje a zabuší na rozmanité a netradiční hudební nástroje nebo předměty. Posluchače pohltí třeba brazilská samba, hlediště se rozvlní za rytmů hip-hopu nebo r'n'b. Program navíc doplní workshopy a dílny – s rytíři, malováním na obličej a řadou dalších tvůrčích aktivit pro malé i velké.

Rodinný den s Tankodromem bude zkrátka paráda pro celou rodinu, navíc za jediné vstupné, a to za 180 Kč pro jednotlivce, dva dospělí a jedno dítě zaplatí 450 Kč a rodina o dvou dětech pak 600 Kč.
Tankodrom Milovice – centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice – centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice je multifunkční areál, nabízející široké využití. Na ploše 200 ha si můžete vyzkoušet jízdu vojenskou technikou, exotickým Hummerem anebo adrenalinovou zábavu ve formě paintballu, airsoftu či lasershotu.

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda
21.9.
2022
Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Středočeský kraj | Gurmánská turistika