Úvod > Aktuality > Užijte si nová cvičení ve Fitness Aquapalace Praha
Užijte si nová cvičení ve Fitness Aquapalace Praha
"> ">
Lázně a wellness

Užijte si nová cvičení ve Fitness Aquapalace Praha

  • Vydáno27. září 2012
Dny se krátí, teploty na teploměru padají a možností, jak trávit čas aktivně venku ubývá. Je tedy na čase oprášit tenisky do posilovny, abyste se udrželi v kondici i přes zimu. Vyzkoušejte nová skupinová cvičení na trampolínkách, čínské harmonizující cvičení Qi gong nebo Spiderap ve Fitness Aquapalace Praha. Cvičení nemusí být nuda.

Ve fitness Aquapalace najdete také moderně vybavenou a prostornou kardio zónu, ve druhém podlaží posilovnu, VIP zónu s moderními stroji, power plate a vzdušný sál se zrcadly pro skupinová cvičení. Samozřejmostí je usměvavý a profesionálně vyškolený personál i osobní trenéři a trenérky, kteří vám rádi poradí a postarají se o vaši skvělou kondici a zdraví. 

Harmonizační cvičení Qi Gong (Čchi-Kung)

Toto cvičení je jedním z pěti pilířů tradiční čínské medicíny. Je 4 tis. let staré a dosud praktikované po celém světě. Číňané ho uznávají jako recept na dlouhý život. My dnes žijeme v uspěchané době plné stresu a psychické nepohody. Častokrát vydáváme svoji energii na  nesprávném místě a nemáme čas se zastavit a uvědomit si, co vlastně od života očekáváme, zda děláme něco pro svoji dušení pohodu. Cvičení Qi Gong je vhodné pro všechny věkové kategorie. Pro svou jednoduchost a pomalost pohybů, kde se dbá na správné dýchání a uvolněnost, je oblíbené po celém světě. Odstraňuje stres, zlepšuje imunitu i snižuje krevní tlak, pomáhá při nespavosti a zvyšuje pohyblivost kloubů. 

Spiderap – cvičte jako pavouci

Spiderap je cvičení, při kterém si na dolní a horní končetiny připevníte “postroj”, který každý pohyb znesnadní tím, že musíte překonat odpor gumy. Tak všechny pohyby, které při cvičení děláte, provádíte se zatížením a cvičení je náročnější. Spiderap je cvičení vhodné pro všechny věkové kategorie a slouží k posilování všech partií těla a tonizaci svalů.             

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.