Úvod > Aktuality > Užijte si sobotní oslavy u žiraf v pražské zoo
V nedeli 3. února oslaví své první narozeniny hned 2 mládata žirafy Rothschildovy
"> V nedeli 3. února oslaví své první narozeniny hned 2 mládata žirafy Rothschildovy "> V nedeli se nechte unést kouzlem Afriky v pražské zoo "> Oslavy u žiraf
Příroda

Užijte si sobotní oslavy u žiraf v pražské zoo

  • Vydáno17. června 2019
Světový den žiraf, který symbolicky připadá vždy na nejdelší den v roce (21. června), si pražská zoo připomene v sobotu 22.6.
Přijďte žirafím dorostencům popřát i vy a nechte se unést kouzlem Afriky v pražské zoo, která se připojila k oslavám Mezinárodního dne žiraf vyhlášenému organizací Giraffe Conservation Foundation (GCF). Symbolicky jej v zoo oslaví 22. června.

Program Krmení žiraf nabídne příležitost setkat se se zástupci nejvyššího savce na Zemi tváří v tvář a zkusit si je nakrmit z ruky. Můžete si ho objednat prostřednictvím e–shopu, v případě volné kapacity si lze službu zakoupit v den návštěvy zoo na Informačním centru. Během dne si děti i dospělí budou moci vyzkoušet své znalosti při soutěžním kvízu o drobné ceny. Popřát můžete takétaké žirafě Noře k jejím 20. narozeninám.

Chovatelem v Zoo Praha na jeden den – splňte si svůj dětský sen

Chovatelem v Zoo Praha na jeden den – splňte si svůj dětský sen

Speciální program v Zoo Praha je určen pro všechny milovníky zvířat, kteří v dětství chtěli krmit lvy, pečovat o slony, hledět do očí žirafě či chovat anakondu, ale profesní život je pak zavál jinam.

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.

Program se zvířetem a narozeniny v Zoo Praha

Program se zvířetem a narozeniny v Zoo Praha

Je vám líto, že si nemůžete na většinu obyvatel zoo sáhnout? V Zoo Praha máte příležitost! A může jít o roztomilé chlupáče nebo obávaná šupinatá či vícenohá zvířata.