Úvod > Aktuality > Užijte si léto v Prazdroji 2020
Užijte si léto v Prazdroji 2020
"> ">

Užijte si léto v Prazdroji 2020

Vydáno 27. června 2020 Zážitky
Letošní pivovarské léto potrvá od 2. července až do 28. srpna a nabídne všechno, co patří ke správné prázdninové idyle: letní kino s domácími i světovými filmovými hity, živou muziku pod hvězdnou oblohou, orosené pivo, chladivé nealko i grilované speciality.
Léto v Prazdroji17. ročník Léta v Prazdroji zve na oblíbené čtvrteční koncerty na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj, které letos budou patřit bigbítu. Ready Kirken, Burma Jones plzeňského frontmana Bohouše Josefa, Vilém Čok, Brutus, Turbo… je na co se těšit! Filmové večery u Formanky, ve které se právě dokončují restaurátorské a rekonstrukční práce, jsou na programu každý srpnový pátek. Zahájí je 7. srpna Českým lvem ocenění Vlastníci režiséra Jiřího Havelky, týden poté následuje oscarový počin kultovního režiséra Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu.

léto v prazdrojiA v sobotu 18. července bude prostor nad nádvořím pivovaru patřit grilování na Formance. K neodolatelným specialitám si návštěvníci budou moci sami načepovat pivo pod dozorem mistra výčepního. Poslední srpnové pátky se ještě můžete těšit na promítání filmů Přes prsty a Zrodila se hvězda pod širým nebem.

Samozřejmostí v průběhu všech akcí jsou zvýšená hygienická i bezpečnostní opatření, pro návštěvníky budou k dispozici například bezdotykové zásobníky s dezinfekcí.


 
Léto v Prazdroji 2020

2.7.
27.8.
Léto v Prazdroji 2020

Tradiční cyklus koncertů každý čtvrtek. Koncerty se konají za každého počasí a vstup je již tradičně zdarma. Každý koncert je zaměřen na jiný hudební styl.

Letní kino v Prazdroji 2020

7.8.
Letní kino v Prazdroji 2020

Nenechte si ujít srpnové letní kino pod hvězdnou oblohou přímo v pivovaru Plzeňský Prazdroj

Léto v Prazdroji - Grilování na Formance

18.7.
Léto v Prazdroji - Grilování na Formance

Letním zpestřením v polovině července bude otevření nově zrekonstruované Formanky nad nádvořím pivovaru. Pro slavnostní otevření chystáme 18. července grilování pro opravdové gurmány se školou čepování v průběhu sobotního odpoledne a večera.

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Věděli jste, že ležák Pilsner Urquell inspiroval více než dvě třetiny všech světových piv, dodnes označovaných jako pils, pilsner, pilsener? Přijďte na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a poznejte příběh legendy zrozené v roce 1842.