Úvod > Aktuality > Užijte si léto v Prazdroji 2021
Užijte si léto v Prazdroji 2021
"> "> ">
Zážitky

Užijte si léto v Prazdroji 2021

Vydáno 30. června 2021
Letošní pivovarské léto potrvá od 1. července až do 27. srpna 2021 a nabídne všechno, co patří ke správné prázdninové idyle: letní kino s domácími i světovými filmovými hity, živou muziku pod hvězdnou oblohou, orosené pivo, chladivé nealko i grilované speciality.
Léto v Prazdroji18. ročník Léta v Prazdroji zve na oblíbené čtvrteční koncerty na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj, které letos budou patřit bigbítu. Koncerty startují vždy od 19:00 hodin a těšit se můžete na rockové kapely jako Brutus, Turbo, Extra Band revival, Odyssea nebo Ready Kirken. V pivovaru zahraje i Zvlášňý škola, Kečup, Vilém Čok a plzeňská kapela Burma Jones.

Na své si tu během horkých letních večerů přijde opravdu každý. Naplánujte si i vy pohodový kulturní večer s vychlazeným pivem přímo v pivovaru.

léto v prazdrojiFilmové večery u Formanky, jsou na programu každý srpnový pátek. Promítat se bude pod širým nebem u Formanky vždy od 21:30 hodin. Vychutnejte si pivo Pilsner Urquell při sledování životopisného filmu Havel nebo se přijďte pobavit při francouzské komedii Co jsme komu zase udělali. Dále vás zveme na komedii Bábovky, která je natočena podle oblíbené knihy Radky Třeštíkové. Na závěr jistě potěšíme fanoušky DC universe filmem Joker. Udělejte si pohodlí na paloučku na dece, nebo na zahrádce Formanky a užijte si filmové večery přímo v srdci Plzně.

Samozřejmostí v průběhu všech akcí jsou zvýšená hygienická i bezpečnostní opatření, pro návštěvníky budou k dispozici například bezdotykové zásobníky s dezinfekcí.


 
Letní kino v Prazdroji u Formanky 2021

6.8.
27.8.
Letní kino v Prazdroji u Formanky 2021

15. ročník Léta v Prazdroji je opravdu nabitý! Ani letos nechybí letní kino u Formanky. Promítá se každý srpnový pátek.

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Věděli jste, že ležák Pilsner Urquell inspiroval více než dvě třetiny všech světových piv, dodnes označovaných jako pils, pilsner, pilsener? Přijďte na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a poznejte příběh legendy zrozené v roce 1842.

Léto v Prazdroji 2021

1.7.
27.8.
Léto v Prazdroji 2021

Tradiční Léto v Prazdroji je tady! Čtvrtky budou patřit koncertům na nádvoří plzeňského pivovaru a v srpnu vás pozveme na filmové pátky na Formance pod hvězdnou oblohou.