Úvod > Aktuality > Dopřejte si párový rituál s relaxační aroma masáží v Čestlicích
Dopřejte si párový rituál s relaxační aroma masáží v Čestlicích
"> "> "> "> ">
Lázně a wellness

Dopřejte si párový rituál s relaxační aroma masáží v Čestlicích

  • Vydáno7. února 2022
V Aquapalace Praha připravili na únor opravdu speciální romantickou akci. Přijďte si se svým partnerem užít jedinečný párový rituál s koupelí a relaxační aroma masáží, který je posledním krokem k dokonalé relaxaci. Oprostěte se od problémů každodenního života a svěřte se do rukou špičkových profesionálů.
wellness párDopřejte si s partnerem chvilku relaxace a oddychu od každodenní stresu a zavítejte do luxusního SPA & Wellness v Aquapalace Praha. Jedná se o SPA & Wellness, které je součástí komplexu Aquapalace Praha, nabízí kompletní péči regenerace a relaxace nejen pro Vaše tělo, ale také pro vaši mysl.

Masáž pro dva se hodí i jako dárek nejen na Valentýna. Je to jedinečný párový rituál plný relaxace a hýčkání, využívající pouze čistě přírodní přípravky, vyrobené dle zákonů alchymie a aromaterapie. Vůně něžné myrhy a exotických dřevin se snoubí s uvolňující levandulí a svěžími citrusy pro dokonalé uvolnění těla i duše.

pár wellnessUvolňující párová koupel s přísadou mořských solí a vonných esencí pokračuje relaxační aroma masáží celého těla a masáží hlavy alchymickou tinkturou, která je posledním krokem k dokonalé relaxaci. Rituál si můžete v Aquapalace zamluvit do 29. února 2022. Cena za jednu osobu je 2490 Kč, rituál trvá 60 minut, těšit se můžete také na 30 minut balneoterapie, kterou vám Aquapalace věnuje jako dárek. Rezervace lze provést na telefonu 271104131 nebo na e-mailu recepcespa@aquapalace.cz.
Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality