Úvod > Aktuality > Užijte si Den rohů a parohů v pražské zoo!
Užijte si Den rohů a parohů v pražské zoo!
">
Zážitky

Užijte si Den rohů a parohů v pražské zoo!

  • Vydáno12. října 2012
V sobotu 13. října pořádá Zoo Praha Den rohů a parohů. U Vzdělávacího centra zodpoví průvodci otázky ze života parohatých i rohatých zvířat, zájemci si také budou moci prohlédnout shozy zvířecích obyvatel zoo, otestovat kvízem své znalosti či si vyzkoušet slalom mezi stromy s parohy na hlavě.
Víte, jaký je rozdíl mezi rohem a parohem a k čemu tyto ozdoby slouží kopytníkům? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete tuto sobotu v Zoo Praha!

Při návštěvě v zoo v sobotu 13. října zamiřte ke Vzdělávacímu centru u hlavního vchodu. Zkušení průvodci vám zde mezi 10. a 16. hodinou odpoví na všechny otázky ze života jelenů i dalších parohatých i rohatých zvířat. Shozy obyvatel zoo si budete moci dokonce osahat a potěžkat, děti si otestují svoje znalosti kvízem a ti pohybově založení si vyzkouší slalom mezi stromy tak, jak ho znají třeba jeleni – s parohy na hlavě! Součástí programu bude komentované krmení losů a sobů ve 13:00 a setkání u horských kopytníků v 16:00 hodin.
Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.