Úvod > Aktuality > Užijte si babí léto ve Žlutých lázních bez vstupného
Užijte si babí léto ve Žlutých lázních bez vstupného
"> Užijte si babí léto ve Žlutých lázních bez vstupného "> Hned ve stredu 10. zárí vypukne od 17 hodin Bežecký happening Prahy 4 s názvem Ahoj ctyrko! "> V sobotu 27. zárí si ve Žlutých lázních užijete Zabíjacové hody
Zážitky

Užijte si babí léto ve Žlutých lázních bez vstupného

  • Vydáno3. září 2014
Návštěvníci Žlutých lázní v Praze 4 – Podolí si mohou prodloužit léto. Po celé září bude vstup do areálu i dětského koutku zdarma. Podle předpovědi počasí to vypadá, že by mělo být hezké babí léto. Můžete si tak přijít užít ještě posledního sluníčka. Čeká vás řada akcí včetně oblíbených zabijačkových hodů. Na konci sezóny Žluté lázně navštíví ještě Partička.

Žluté lázněPřijďte posedět na zahrádce u Vltavy a užít si babí léto ve Žlutých lázních, vstup sem je až do konce sezóny zdarma. Přírodní areál na břehu řeky nabízí na ploše tři a půl hektaru všestranné sportoviště, zábavu i relax. Navíc na vás v září čeká sousta zajímavých akcí.

Už v úterý 9. září se zde od 14 hodin bude konat 2. ročník Bláznivého festivalu na podporu osvěty a správné léčby schizofrenie. I letos se můžete těšit na veletrh výrobků pacientů z celé České republiky, zajímavé workshopy, divadelní a hudební představení pacientů nebo třeba letní kino.

Hned ve středu 10. září vypukne od 17 hodin Běžecký happening Prahy 4 s názvem Ahoj čtyřko! Těšit se můžete na běžeckou školu s rozcvičením, technickým cvičením a výběhy se špičkovými lektory v různých vzdálenostech. Proběhnou také besedy se sportovními lékaři a nebude chybět ani možnost vyzkoušení a zakoupení sportovních potřeb či otestování si svého zdraví měřením tlaku a tuku.

JitrniceV sobotu 27. září si ve Žlutých lázních užijete Zabíjačové hody – přijďte si pochutnat na zabíjačkových specialitkách jako jsou jitrničky, tlačenky, jelita, domácí buchty a mnoho dalšího. Nebude chybět ani bohatý tématický hudební a gastronomický program a samozřejmě i soutěže. Letošní specialitou bude jedinečná řeznická show.

V neděli 28. září zakončí v 16 hodin sezónu Partička na vzduchu, divácky oblíbená improvizační show známého televizního pořadu. Těšit se můžete na na Michala Suchánka, Richarda Genzra, Igora  Chmelu a Ondru Sokola.

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.