Úvod > Aktuality > Upíry, zombie vstávající z hrobu a další hrůzy zažijete v Draxmooru

Upíry, zombie vstávající z hrobu a další hrůzy zažijete v Draxmooru

Vydáno 15. srpna 2019 Zážitky
Už když se přibližujete ke Strašidelnému zámku Draxmoor, přejede vám mráz po zádech při poslechu hrozivého smíchu čarodějnice, která Draxmoor ovládá. To ovšem ještě není nic proti tomu, co na vás čeká po vstupu do temného interiéru. Všude se to hemží strašidly. Potkáte čarodějnici, kostlivce, čaroděje, prince začarovaného v žabáka, draka, rytíře a další monstra, která zámek obývají. Letošní noční prohlídka Strašidelného zámku Draxmoor v Dolní Rožínce určená pro dospělé začne v sobotu 17. 8. ve 22 hodin a bude trvat až do půlnoci! Upíry, kostlivce s motorovou pilou i děsivou čarodějnici můžete potkat v této speciálně upravené prohlídce pouze jedenkrát do roka!

DraxmoorPředstavte si, jak pomalu procházíte strašidelným zámkem, obezřetně pozorujete hroby, z kterých na vás co chvíli vyskočí zombie. Najednou, když procházíte kolem Draculovy hostiny, se jeden upír vzpřímí a zakousne se do krku slečně po vaší levici. S hrůzou doběhnete ke strašidelnému výtahu, a i když víte, že tam to nebude o moc lepší, vychutnáváte si chviličku klidu. Ta však netrvá dlouho. Z tmavého schodiště se k vám pomalu blíží bělovlasá žena s uhrančivým pohledem a výtah stále nejede...

Draxmoor holčičkySpeciální noční strašidelná prohlídka se koná jen jednou v letní sezoně. Letos je to sobota 17. 8. 2019, kdy Draxmoor můžete navštívit mezi 22. a 24. hodinou. Kromě obvyklé prohlídky na vás budou čekat strašidla a obludy, která vychází pouze po setmění. V tento den se probouzejí i ta nejmenší strašidla... Dvě ztracené holčičky stále bloudí zámkem... Noční prohlídka je ještě děsivější než ta běžná. Proto je určená především osobám starším 15 let, ostatní mohou přijít pouze v doprovodu rodičů. Prohlídka je také nevhodná pro osoby trpící nemocemi srdce, těhotné ženy a obecně osoby citlivé na "leknutí". Vstupenku v ceně 165 Kč je vhodné rezervovat dopředu.

Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce

Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce

Strašidelný zámek DraXmoor představuje strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory, středověko-pohádkovým tržištěm a stylovou krčmou s kouzelnou obsluhou, čarodějnými lektvary a dětským koutkem.

Zubří stezky - cykloturistika v okolí Bystřice nad Pernštejnem

Zubří stezky - cykloturistika v okolí Bystřice nad Pernštejnem

Cyklistika se na Bystřicku těší velké oblibě, především kvůli rozličným možnostem, kam se na kole vydat. Proto byla pro příznivce tohoto sportu naplánována síť cyklistických stezek, které provedou nadšené sportovce, ale i turisty a rodiny s dětmi, okolím Bystřice nad Pernštejnem.