Úvod > Aktuality > Upíry, zombie vstávající z hrobu a další hrůzy zažijete v Draxmooru
Upíry, zombie vstávající z hrobu a další hrůzy zažijete v Draxmooru
"> "> "> Upíry, zombie vstávající z hrobu a další hruzy zažijete v Draxmooru "> "> Druhá strašidelná noc v tomto roce zacíná ve 22 hodin a bude trvat do pulnoci "> "> Upíry, kostlivce s motorovou pilou i desivou carodejnici mužete potkat pouze dvakrát do roka
Zážitky

Upíry, zombie vstávající z hrobu a další hrůzy zažijete v Draxmooru

  • Vydáno13. srpna 2020
Už když se přibližujete ke Strašidelnému zámku Draxmoor, přejede vám mráz po zádech při poslechu hrozivého smíchu čarodějnice, která Draxmoor ovládá. To ovšem ještě není nic proti tomu, co na vás čeká po vstupu do temného interiéru. Všude se to hemží strašidly. Potkáte čarodějnici, kostlivce, čaroděje, prince začarovaného v žabáka, draka, rytíře a další monstra, která zámek obývají. Letošní noční prohlídka Strašidelného zámku Draxmoor v Dolní Rožínce určená pro dospělé začne v sobotu 15. 8. ve 22 hodin a bude trvat až do půlnoci! Upíry, kostlivce s motorovou pilou i děsivou čarodějnici můžete potkat v této speciálně upravené prohlídce pouze jedenkrát do roka!

DraxmoorPředstavte si, jak pomalu procházíte strašidelným zámkem, obezřetně pozorujete hroby, z kterých na vás co chvíli vyskočí zombie. Najednou, když procházíte kolem Draculovy hostiny, se jeden upír vzpřímí a zakousne se do krku slečně po vaší levici. S hrůzou doběhnete ke strašidelnému výtahu, a i když víte, že tam to nebude o moc lepší, vychutnáváte si chviličku klidu. Ta však netrvá dlouho. Z tmavého schodiště se k vám pomalu blíží bělovlasá žena s uhrančivým pohledem a výtah stále nejede...

Draxmoor holčičkySpeciální noční strašidelná prohlídka se koná jen jednou v letní sezoně. Letos je to sobota 15. 8. 2020, kdy Draxmoor můžete navštívit mezi 22. a 24. hodinou. Kromě obvyklé prohlídky na vás budou čekat strašidla a obludy, která vychází pouze po setmění. V tento den se probouzejí i ta nejmenší strašidla... Dvě ztracené holčičky stále bloudí zámkem... Noční prohlídka je ještě děsivější než ta běžná. Proto je určená především osobám starším 15 let, ostatní mohou přijít pouze v doprovodu rodičů. Prohlídka je také nevhodná pro osoby trpící nemocemi srdce, těhotné ženy a obecně osoby citlivé na "leknutí". Vstupenku v ceně 195 Kč je vhodné rezervovat dopředu.

Zubří stezky – cykloturistika v okolí Bystřice nad Pernštejnem

Zubří stezky – cykloturistika v okolí Bystřice nad Pernštejnem

Cyklistika se na Bystřicku těší velké oblibě, především kvůli rozličným možnostem, kam se na kole vydat. Proto byla pro příznivce tohoto sportu naplánována síť cyklistických stezek, které provedou nadšené sportovce, ale i turisty a rodiny s dětmi, okolím Bystřice nad Pernštejnem.

Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce

Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce

Strašidelný zámek Draxmoor, je historická budova s expozicí strašidel, 3D kinem a nádvořím. Vaše cesta začne krátkým filmem v 3D kině a pak už jdete vlastním tempem po expozici. Můžete se bát, bavit, fotit dle libosti. Na konci trasy na Vás čeká jízda strašidelným výtahem a návštěva podzemí.