Úvod > Aktuality > Unikátní Kovozoo ve Starém Městě zabaví celou rodinu

Unikátní Kovozoo ve Starém Městě zabaví celou rodinu

Vydáno 18. září 2019 Zážitky
Netradiční kovovou zoo ve Starém Městě v areálu firmy Kovosteel .obývá několik desítek zvířat a stále se rozrůstá. Zvířata jsou v životní velikosti a svojí propracovaností a dokonalostí jsou téměř autentická s živými. K vidění je lví výběh, gorila, gepardi, koně, nosorožci, pštros, želvy, ale i labuť, lama a spousta dalších. Zvířata jsou vyráběna z kovového odpadu, tj. suroviny, kterou Kovosteel disponuje. robíhat akce 21. září se tu chystá celodenní program Děti, Kovozoo a Hefaistos.
V evropsky jedinečné Kovozoo ve Starém Městě u Uherského Hradiště se celá rodina zabaví v sobotu 21. září. Od 9 do 17 hodin zde bude probíhat akce Děti, Kovozoo a Hefaistos. Výzvou pro mnohé bude možnost vyrobit si vlastní zvíře, proběhne ojedinělá soutěž kovářů. K tomu si prohlédnete 250 zvířat z kovového odpadu, maják Šrotík, loď Naděje, vyhlídkové lávky, muzeum veteránů, muzeum zemědělství, gumové bludiště.
Muzeum veteránů ve Starém Městě

Muzeum veteránů ve Starém Městě

Muzeum veteránů představuje více než pět desítek storických vozidel (automobilů a motocyklů).

Rozhledna Maják Šrotík ve Starém městě u Uherského Hradiště

Rozhledna Maják Šrotík ve Starém městě u Uherského Hradiště

Jedná se o unikátní objekt z roku 2008, který má své opodstatnění, přestože zde není žádné moře. Je to hlavní symbol holdingu REC Group, který se zabývá recyklací odpadů a provozuje areál Kovozoo. "S námi se v moři odpadů neztratíte".

Kovozoo Staré Město - originální zoo na Slovácku

Kovozoo Staré Město - originální zoo na Slovácku

Ojedinělou zoo v celé Evropě najdete na Slovácku ve Starém Městě u Uherského Hradiště. V současné době ji obývá již více než 250 zvířátek vytvořených z kovového šrotu. Hledáte nevšední místo, kde je možné se zabavit, inspirovat a něco se naučit?