ÚvodAktuality

Aktuality Zlínský kraj

Ať už se chystáte na víkendový výlet nebo delší dovolenou, přijde vám vhod naše komplexní nabídka ubytování. Můžete využít kempy nebo chaty a chalupy, které jsou vhodné jak pro rodiny, tak pro větší skupiny přátel, kteří hledají místo pro aktivní odpočinek a patří k levnějším ubytovacím kategoriím. Pokud hledáte něco tradičního, zvolte penziony nebo hotely, které nabízí zázemí s veškerým vybavením a servis na několika úrovních. Milovníkům přírody a klidného odpočinku vřele doporučujeme ubytování na farmě, které je spojené s ochutnávkou bio produktů vlastní výroby, péčí o domácí zvířata nebo výukou jízdy na koních.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Zlínský kraj? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

Kempování v Česku: 10 tipů, kam do kempu ve Zlínském kraji

Užijte si dovolenou na Valašsku, Slovácku, Zlínsku nebo Kroměřížsku v některém z pohodlných a komfortně vybavených kempů. A nemusí zůstat jen při stanu nebo chatkách – ubytovat se můžete třeba v mobilheimu, vinařských búdách nebo u přírodního biotopu.
22. duben 2024 9:00
Ubytování, Zlínský kraj

Resort Valachy opět nabízí koupání v termálních bazénech i ubytování

S vánočně vyzdobenými interiéry a dalšími novinkami opět vítá své hosty Resort Valachy ve Velkých Karlovicích. Již od 3. prosince funguje Wellness hotel Horal, a to pro ubytované hosty i jednodenní návštěvníky relaxačního centra Wellness Horal. Bistro Razula zpřístupnilo vnitřní posezen a své služby nabízí Spa hotel Lanterna. Hotely Galik a Pod Javorem jsou zatím dostupné pouze pro skupinové objednávky.
7. prosinec 2020 11:00
Ubytování, Zlínský kraj