Úvod > Aktuality > Třeboň letos slaví 130. výročí založení slatinných lázní
Třeboň letos slaví 130. výročí založení slatinných lázní
">
Lázně a wellness

Třeboň letos slaví 130. výročí založení slatinných lázní

  • Vydáno2. června 2013
Bertiny lázně se 130letou tradicí se nacházejí v těsné blízkosti historického centra Třeboně, obtékány jsou klenotem jižních Čech, Zlatou stokou. Součástí Bertiných lázní je nově vybudovaný vodoléčebný komplex s víceúčelovým rehabilitačním bazénem s různými masážními efekty, Restaurace Adéla, Terasa bar a Lázeňská kavárna.
Městské slatinné lázně Třeboň nabízí svým klientům v letošním roce nový věrnostní program ve spolupráci se společností Sphere. V závislosti na délce již absolvovaných pobytů bude mít klient nárok na získání bronzové, stříbrné či zlaté úrovně věrnostní karty.
 
Novinkou v Bertiných lázních jsou také koupele v soli z Mrtvého moře, která je bohatá na minerály s přirozeným zdrojem péče o krásnou a zdravou pokožku. Účinně doplňuje a podporuje léčbu kožních potíží jako jsou ekzémy, lupénka i akné. Pomáhá a poskytuje úlevu při svalových potížích a bolestech, zlepšuje krevní oběh a rozproudí tok lymfy.
 
Přijeďte relaxovat!

Wellnesscentrum Aqua viva – Lázně Aurora Třeboň

Wellnesscentrum Aqua viva – Lázně Aurora Třeboň

Navštivte Wellnesscentrum Aqua viva v Lázních Aurora – bazénový komplex se slanou vodou a nabídkou spousty vodních atrakcí (tobogán, divoká řeka, chrliče, whirlpooly, hydromasážní lavice atd.).

Lázně Aurora – odpočinek na břehu rybníka Svět

Lázně Aurora – odpočinek na břehu rybníka Svět

Lázně Aurora se nacházejí v klidném prostředí parku na břehu rybníka Svět. Součástí je prosklený výtah s nejvyšší panoramatickou vyhlídkou v Třeboni, dále kongresové prostory, restaurace, bary, wellnesscentrum a nově také Třeboňský vodní svět. Lázně Třeboň pohladí tělo i duši.

Bertiny lázně – místo, kde pohladíme vaše tělo i duši

Bertiny lázně – místo, kde pohladíme vaše tělo i duši

Lázeňská péče v Třeboni má svou tradici trvání téměř 140 let. Lázně se zaměřují na léčbu poruch pohybového aparátu, léčebnou rehabilitaci a wellness. Součástí lázeňského komplexu je také Sportpark s venkovními kurty a tenisovou halou.