Úvod > Aktuality > Třeboň letos slaví 130. výročí založení slatinných lázní

Třeboň letos slaví 130. výročí založení slatinných lázní

Vydáno 2. června 2013 Lázně a wellness
Bertiny lázně se 130letou tradicí se nacházejí v těsné blízkosti historického centra Třeboně, obtékány jsou klenotem jižních Čech, Zlatou stokou. Součástí Bertiných lázní je nově vybudovaný vodoléčebný komplex s víceúčelovým rehabilitačním bazénem s různými masážními efekty, Restaurace Adéla, Terasa bar a Lázeňská kavárna.
Městské slatinné lázně Třeboň nabízí svým klientům v letošním roce nový věrnostní program ve spolupráci se společností Sphere. V závislosti na délce již absolvovaných pobytů bude mít klient nárok na získání bronzové, stříbrné či zlaté úrovně věrnostní karty.
 
Novinkou v Bertiných lázních jsou také koupele v soli z Mrtvého moře, která je bohatá na minerály s přirozeným zdrojem péče o krásnou a zdravou pokožku. Účinně doplňuje a podporuje léčbu kožních potíží jako jsou ekzémy, lupénka i akné. Pomáhá a poskytuje úlevu při svalových potížích a bolestech, zlepšuje krevní oběh a rozproudí tok lymfy.
 
Přijeďte relaxovat!

Wellnesscentrum Aqua viva - Lázně Aurora Třeboň

Wellnesscentrum Aqua viva - Lázně Aurora Třeboň

Navštivte Wellnesscentrum v Třeboni - bazénový komplex se slanou vodou a nabídkou spousty vodních atrakcí (tobogán, divoká řeka, chrliče, whirlpooly, hydromasážní lavice atd.). Areál nabízí ubytování v apartmá De Luxe.

Lázně Aurora – odpočinek na břehu Světa

Lázně Aurora – odpočinek na břehu Světa

Pobytem v této oblasti jižních Čech rozhodně nemůžete nic zkazit, pokud vše chcete spojit s ozdravným lázeňským pobytem, zkuste třeba Lázně Aurora v Třeboni, určitě nebudete litovat.

Bertiny lázně Třeboň - místo, kde vás pohladí nejen na duši, ale ulehčí i vašim kloubům

Bertiny lázně Třeboň - místo, kde vás pohladí nejen na duši, ale ulehčí i vašim kloubům

Lázeňská péče v Třeboni má svou tradici trvání více než 100 let. Lázně se zaměřují na relaxaci, wellness a léčbu pohybového aparátu. Součástí lázeňského komplexu je bazén, sportovní areál s fitness a kurtem. Lázně jsou do května 2020 uzavřeny kvůli rekonstrukci.