Úvod > Aktuality > Termální koupaliště ve Velkých Losinách zahajuje sezónu
Termální koupaliště ve Velkých Losinách zahajuje sezónu
"> ">
Letní sporty

Termální koupaliště ve Velkých Losinách zahajuje sezónu

  • Vydáno27. dubna 2012
Již tuto sobotu 28. dubna můžete relaxovat v léčivé termální vodě ve venkovním bazénu v Termálních lázních Velké Losiny. Opět zde budou v provozu velký plavecký i dětský bazén, šatny a dva stánky s občerstvením. Oba bazény budou naplněny minerální sirnou vodou, která je využívána při léčebných pobytech lázeňských hostů.
Místní sirná voda v koupališti patří mezi nejkvalitnější v České republice a může být prospěšná každému člověku – i docela zdravému a aktivnímu sportovci. Přispívá totiž k relaxaci, uvolnění a při plavání i k posilování svalstva, zvyšuje ohebnost kloubů, odstraňuje křeče ve svalech a upravuje termoregulaci. Účinek podporuje také teplota vody okolo 36 stupňů Celsia.

Po ukončení letošní sezóny bude zahájena jeho rozsáhlá rekonstrukce. Jejím výsledkem bude vodní park s celoročním provozem, což v České republice nemá obdoby. V současnosti využije termální koupaliště asi 40 tisíc návštěvníků ročně.
Termální park – Termály Losiny

Termální park – Termály Losiny

Unikátní spojení relaxace, regenerace, odpočinku a blahodárné termální vody – jedinečný termální park, který v České republice nemá obdoby. Venkovní areál termálního parku nabízí čtyři venkovní bazény a vevnitř naleznete dalších pět. Jako jediný u nás nabízí bazény napuštěné přírodní termální vodou.