Úvod > Aktuality > Tajemné noční prohlídky na hradu Kašperk vás seznámí s osobností Petra mladšího Zmrzlíka ze Svojšína
Tajemné noční prohlídky na hradu Kašperk vás seznámí s osobností Petra mladšího Zmrzlíka ze Svojšína
"> "> "> "> ">
Zážitky

Tajemné noční prohlídky na hradu Kašperk vás seznámí s osobností Petra mladšího Zmrzlíka ze Svojšína

  • Vydáno19. srpna 2020
Kdo chce poznat tajemství skrývající se uvnitř středověkého hradu a nebojí se, může se vydat na noční prohlídky hradu Kašperk. Ve dnech 20. až 21. srpna máte jedinečnou šanci prozkoumat noční hradní život a objevit tajemná zákoutí s ještě tajemnějšími bytostmi.
Netypické nápady slaví úspěch a noční prohlídky na hradu Kašperk nejsou výjimkou. Hrad láká na zkoumání nočního hradního života a objevování tajemných zákoutí s ještě tajemnějšími bytostmi. Jde o tradičně nejúspěšnější prohlídky vůbec, které jsou poměrně rychle vyprodané, a tak jejich rezervace je více než doporučená

Speciální noční návštěvy hradu a jeho nejzajímavějších zákoutí se budou konat pouhé dva dny, a to od 20. srpna do 21. srpna, vždy ve 21:00, 21:30, 22:00, 22:30 a 23:00 hodin. Lístky je možné rezervovat telefonicky na čísle: 608 149 177 (út – ne 9:30 až 18:00) či e-mailem na: info@kasperk.cz. Vstupné stojí 150 korun pro dospělé, pro děti a seniory 110 Kč.
Hrad Kašperk – nejvýše položený královský hrad v Čechách

Hrad Kašperk – nejvýše položený královský hrad v Čechách

Vydejte se na hrad Kašperk a poznejte místa, kde se natáčela pohádka Anděl Páně. Pokud si chcete užívat svěžího šumavského vzduchu, můžete si udělat výlet k hradu po jedné z turistických tras, které vedou z Kašperských Hor přímo na hrad.

Netopýří stezka v Kašperských Horách

Netopýří stezka v Kašperských Horách

Netopýří stezka je 1,5 km dlouhá vycházková trasa z náměstí v Kašperských Horách stromovou alejí až ke kostelu sv. Mikuláše, v průběhu informační panely o fauně v okolí Kašperských Hor; od května do září stezku můžete začít návštěvou radničního podzemí s naučnými panely o životě netopýrů.