Úvod > Aktuality > Tajemné noční prohlídky na hradu Kašperk vás seznámí s osobností hejtmana Jana

Tajemné noční prohlídky na hradu Kašperk vás seznámí s osobností hejtmana Jana

Vydáno 8. srpna 2018 Zážitky
Kdo chce poznat tajemství skrývající se uvnitř středověkého hradu a nebojí se, může se vydat na noční prohlídky hradu Kašperk. Ve dnech 16. až 18. srpna máte jedinečnou šanci prozkoumat noční hradní život a objevit tajemná zákoutí s ještě tajemnějšími bytostmi.
Netypické nápady slaví úspěch a noční prohlídky na hradu Kašperk nejsou výjimkou. Hrad láká na zkoumání nočního hradního života a objevování tajemných zákoutí s ještě tajemnějšími bytostmi. Jde o tradičně nejúspěšnější prohlídky vůbec, které jsou poměrně rychle vyprodané, a tak jejich rezervace je více než doporučována.

Speciální noční návštěvy hradu a jeho nejzajímavějších zákoutí se budou konat pouhé tři dny, a to od 16. srpna do 18. srpna, vždy ve 20:30, 21:00, 21:30, 22:00, 22:30 a 23:00 hodin. Lístky je možné rezervovat telefonicky na čísle: 376 582 324 (út - ne 9:30 - 18:00) či e-mailem na: info@kasperk.cz.

Jaké autentické stopy je možné po několika stech letech na hradě večer objevit?
Hrad Kašperk - nejvýše položený královský hrad v Čechách

Hrad Kašperk - nejvýše položený královský hrad v Čechách

Vydejte se na hrad Kašperk a poznejte místa, kde se natáčela pohádka Anděl Páně. Pokud si chcete užívat svěžího šumavského vzduchu, můžete si udělat výlet k hradu po jedné z turistických tras, které vedou z Kašperských Hor přímo na hrad.

Netopýří stezka v Kašperských Horách

Netopýří stezka v Kašperských Horách

Netopýří stezka je 1,5 km dlouhá vycházková trasa z náměstí v Kašperských Horách stromovou alejí až ke kostelu sv. Mikuláše, v průběhu informační panely o fauně v okolí Kašperských Hor; od května do září stezku můžete začít návštěvou radničního podzemí s naučnými panely o životě netopýrů.