Úvod > Aktuality > Svátek matek oslavte v neděli na zámku Loučeň
Maminky slaví svátek v nedeli
"> Maminky slaví svátek v nedeli "> Zámek Loucen - zámek, kde to žije "> Svátek matek na zámku Loucen
Zážitky

Svátek matek oslavte v neděli na zámku Loučeň

  • Vydáno8. května 2020
Druhou květnovou neděli 10. května 2020 slaví svůj svátek všechny mámy, mamky a maminy, které tradičně dostávají od dětí dárečky nebo kytičky. Přijďte do zámeckých labyrintů a bludišť tento svátek oslavit – všechny maminky mají tento den vstup zdarma.

Svátek matek na zámku LoučeňDen matek letos nabízí možnost poděkovat všem maminkám nejenom za jejich péči a lásku, ale za to, jak se o nás starají v tomto nelehkém čase. Ke všem každodenním a běžným starostem přibyly ještě další, jako domácí učení a mnoho dalšího. Poděkováni náleží i všem maminkách, které i v této době nemohly zůstat se svými blízkými doma a starají se  v první linii o všechny potřebné. Zámek Loučeň se k tomuto poděkování přidává a na Den matek mají všechny maminky vstup zdarma.

Přijďte společně se smými blízkými načerpat energii do loučeňských jedinečných labyrintů a bludišť. Objednat můžete i piknikový koš,nebo něco menšího k zakousnutí. V šestnáctihektarovém zámeckém parku se spoustou exotických stromů jna vás čeká dvanáct labyrintů a bludišť. Každý z nich je přitom jiný a každý byl vytvořen ze zcela jiného materiálu. Garantujeme vám, že propadnete kouzlu bludišť a labyrintů, ať už jste jakéhokoli věku.

Zámecký park bude otevřen od 10:00 do 21:00 hodin. Vstupenky pro ostatní členy rodiny je třeba zakoupit na webových stránkách zámku Loučeň.

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Máte smysl pro romantiku? Pak pocit prázdného žaludku nezaháněje jen tak obyčejným způsobem. Objednejte si piknikový koš v zámeckém parku na Loučeni!

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – romantický zámek s rozlehlým parkem, labyrintáriem a celou řadou dalších zajímavostí. Expozice české větve rodiny Thurn-Taxis a života na zámku na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se tak nikoli suchá fakta, ale příběh života na zámku zhruba před sto lety.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda
21.9.
2022
Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Středočeský kraj | Gurmánská turistika