Úvod > Aktuality > Sváteční atmosféru na Letišti Václava Havla Praha podpoří vánoční koncerty

Sváteční atmosféru na Letišti Václava Havla Praha podpoří vánoční koncerty

Vydáno před 10 hodinami Zážitky
Letiště Praha letos podruhé otevře vánoční stánky, které připomenou české vánoční tradice nejen zahraničním cestujícím, ale také Čechům, kteří letí do zahraničí, či míří na letiště například na oblíbené exkurze nebo přivítat své známé a přátele. Součástí nabídky od 10. do 18. prosince koncerty pražského smíšeného pěveckého sboru Lucky Voice Band.

Adventní čas okořeněný zpěvem

Lucky Voice BandNa Letišti Václava Havla Praha bude na obou terminálech ke slyšení pražský smíšený pěvecký sbor Lucky Voice Band v počtu 35 hlasů a pod vedením sbormistryně Lucie Freiberg.

Sbor bude doprovázen pianem a cestující si ho mohou poslechnout 10. nebo 18. prosince vždy od 18 hodin. Sbor zazpívá nejdříve v neveřejné části na Terminálu 1 u vstupu do prstu B. Po 30 minutách se přesune na Terminál 2 do prostoru naproti restauraci Rancheros na prstu D. Na závěr se sbor opět vrátí na Terminál 1. Sbor zazpívá české i anglické koledy, africký otčenáš nebo Hallelujah od Leonarda Cohena.
 

Vánoční letištní trhy

perníčkyTaké letos si budou mít cestující možnost vybrat zajímavé vánoční dárky z nabídky chráněných dílen či neziskových organizací. Charitativní předvánoční trh je plánován v termínu 18. až 20. prosince 2018 ve veřejné části letiště ve spojovací chodbě mezi Terminálem 1 a Terminálem 2, a to vždy od 9 do 16 hodin. Každý den budou prodávat různorodé ruční výrobky i propagační předměty dvě neziskové organizace. 

Účast potvrdily neziskové společnosti z blízkého okolí letiště, ale například i mezinárodní charitativní organizace UNICEF. Nabídnou nejrůznější drobné výrobky, například keramiku, svíčky, mýdla, košíky, šité ozdoby a další rukodělné předměty. K dispozici bude také stánek s nabídkou tradičních vánočních perníčků a cukroví, svařeného vína, zázvorového čaje či vánočních štol.

Vánoční atmosféra na Letišti Praha bude pokračovat i 24. prosince, kdy budou cestující po celý den dostávat od zaměstnanců letiště v prostorách obou terminálů perníčky z chráněné dílny Modrý Domeček, které opět připomenou české vánoční zvyky.
Vánoční koncerty na Letišti Václava Havla

Vánoční koncerty na Letišti Václava Havla

Na Letišti Václava Havla Praha bude na obou terminálech ke slyšení pražský smíšený pěvecký sbor Lucky Voice Band v počtu 35 hlasů a pod vedením sbormistryně Lucie Freiberg.

Exkurze na Letišti Praha

Exkurze na Letišti Praha

Letiště Praha je místem, kde můžete načerpat atmosféru dálek a poznání. Místem, které inspiruje k objevování nového. Exkurze s A380 Emirates jsou každý den pro 12:50 ( přílet) a 15:50 (odlet) a některé všední dny.

Vyhlídkové terasy na letišti Václava Havla v Terminálech 1 a 2

Vyhlídkové terasy na letišti Václava Havla v Terminálech 1 a 2

Najděte si chvilku a navštivte vyhlídkovou terasu, kde uvidíte letadla jako na dlani. Odměněni budete nevšedním pohledem na letištní plochu a letadla na ní.

Další aktuality

10.12.
2018
Tipy na víkend v Praze a okolí

Tipy na víkend v Praze a okolí

Praha | Zážitky
6.12.
2018
Zimní Dyzajn Market je tady!

Zimní Dyzajn Market je tady!

Praha | Zážitky