!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Svatební show na zámku Lysice nabídne zajímavý program

Svatební show na zámku Lysice nabídne zajímavý program

Vydáno 1. září 2018 Životní styl
V neděli 2. září 2018 se od 10 hodin v romantické zámecké zahradě státního zámku Lysice koná další ročník „Svatební show“. Připraveny jsou nejen módní přehlídky, ukázky slavnostního líčení a účesů, ale i svatební floristika. Tématem letošního ročníku je 100. výročí vzniku Československé republiky.
Zámek LysiceSvatební show na zámku Lysice se letos ponese v duchu stoletého výročí republiky a díky tomu se bude trochu vzpomínat a nahlížet do historie...

Svatební prohlídky zdarma budou probíhat ve 13.00, 14.00, 15.00 a 16.00 hodin. V rámci těchto prohlídek bude možné uvidět prostory, kde se odehrávají svatební obřady a kde lze fotografovat novomanžele. Zároveň si na zámku můžet eprohlídnout zajímavou výstavu o svatbách současných i minulých s názvem Když si můj dědeček babičku bral.

NevěstaHlavním programem bude provázet Lucie Hostačná z Rádia Petrov Brno, nebude chybět veletrh se svatební tématikou a módní přehlídky, hlavním partnerem je Tylex Letovice a Zuzana Machorková, módní návrhářka.

Svatby na zámku jsou oblíbené a žádané, vždyť jen na lysickém zámku je jich více jak šedesát ročně, a to nejen ve velkém sále, ale také právě v zámecké zahradě, kapli či na kolonádě. Konají se tu svatby jak klasické občanské, tak i církevní či registrované partnerství. Přijďte se tedy inspirovat nebo zavzpomínat na svůj svatební den či jen strávit pěkné odpoledne s rodinou či známými na zámku v Lysicích.
Zámek Lysice - s novou expozicí Marie von Ebner Eschenbach

Zámek Lysice - s novou expozicí Marie von Ebner Eschenbach

Tato barokní stavba na místě renesanční vodní tvrze, upravovaná ještě počátkem 19. století, vyniká skvostnými a bohatě zařízenými interiéry. Ty představují návštěvníkům životní prostředí a styl přední moravské hraběcí rodiny Dubských z Třebomyslic.

Další aktuality

12.3.
2020
Pátek třináctého: pohroma nebo den jako každý jiný?

Pátek třináctého: pohroma nebo den jako každý jiný?

Jižní Morava | Životní styl
8.3.
2020
Film 3Bobule bude z distribuce odložen

Film 3Bobule bude z distribuce odložen

Jižní Morava | Životní styl