Úvod > Aktuality > Závod Subaru Levorg Games ve Velké Úpě klepe na dveře
Subaru XV Snow Session Velká Úpa
"> Subaru XV Snow Session Velká Úpa "> Závody Subaru probehnou ve Velké Úpe 7. února "> Lyžarský areál SKIPORT provozuje lidovou hospodu Úpa
Zimní sporty

Závod Subaru Levorg Games ve Velké Úpě klepe na dveře

  • Vydáno25. ledna 2016
V sobotu 6. 2. 2016 se pojede ve skiareálu Skiport ve Velké Úpě již pátý ročník zimního free SKI & SNB závodu Subaru Levorg Games. Stejně jako v minulých letech se sem sjedou závodníci ze všech koutů republiky, aby se utkali na skoku přes vůz Subaru.
Subaru XV Snow Session Velká ÚpaKdo byl na některém z minulých ročníků závodu Subaru Levorg Games, tak ví, že jezdci se toho opravdu nebojí. Do Velké Úpy se každoročně sjedou nejlepší freestyle jezdci na lyžích a prknech z celé ČR, aby poměřili své síly, bojovali o celkové prizemoney 40 000 korun. Jedinečná atmosféra, represent best trick, bohatý doprovodný program, tak by se dal stručně popsat tento tradičně netradiční event.

Po zkušenostech z minulých ročníků je jisté, že bude opět na co se koukat. Závodníci poměří své freestyle dovednosti v disciplíně Big Air přes vůz Subaru, pod pečlivým hledáčkem rozhodčích.

A to není všechno. Pro návštěvníky si organizátoři opět připravili bohatý doprovodný program, kde si přijdou na své lidé všech věkových kategorií. Doprovodný program závodu začne už víkend před samotným závodem, kdy v místním podniku Úpa v pátek 29. 1. vystoupí vycházející ikona moderní hudby, Kapitán Demo. Celý týden zde pak budou probíhat hudební workshopy a silent party.

SubaruV pátek 5.2. do Úpy přijede předvést své umění vicemistr Evropy v barmanské disciplíně flair, David Neumann. Nejen v týdnu závodů, ale i po celou sezónu, mohou návštěvníci využít služeb místní Subaru Ski School, a navíc po předložení malého techničáku od vozu Subaru získat 20% slevu.

V den samotného závodu, v sobotu 6.2. se můžete těšit na taneční vystoupení, výzvy kapitána Morgana a jeho krásných Morganet a soutěže. Návštěvníci mohou vyhrát například sportovní outdoorovou kameru GoPro, vyhlídkový let nad Krkonošemi od společnosti Stavybo, poukazy na nákup krytů a dalšího příslušenství pro mobilní telefony od firmy Esperia.cz a spoustu dalších zajímavých cen. Navíc zde bude možnost otestovat lyže Lusti české výroby. To vše za hudebního doprovodu DJs a saxofonistů po celý den.

A aby toho nebylo málo, celý event bude zakončený již legendární afterparty v hotelu Úpa, kde to roztočí pražská kapela The Move Breakers v rytmech electroswingu.
Skiareál Velká Úpa

Skiareál Velká Úpa

Menší areál se sjezdovkou s velkým převýšením. Ve Velké Úpě je lyžování bez front i v těch nejfrekventovanějších termínech. Hned u dolní stanice lanovky Portášky je dětský Live park s pojízdným kobercem pro výuku klientů lyžařské školy SkiResort Live.

Krkonošský národní park – kouzelná příroda českých nejvyšších hor

Krkonošský národní park – kouzelná příroda českých nejvyšších hor

Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a patří také k nejstudenějším místům u nás. 17. května roku 1963 tu byl díky výjimečným přírodním hodnotám, rozmanité krajině a bohaté historii založen nejstarší český národní park.