Úvod > Aktuality > Streetparty na konec roku připravili ve Františkových Lázních
Streetparty na konec roku připravili ve Františkových Lázních
"> "> Bavte se až do rána! "> Nocní Františkovy Lázne "> Glauberova dvorana "> Nocní kolonáda ve ve Františkových Lázních
Lázně a wellness

Streetparty na konec roku připravili ve Františkových Lázních

  • Vydáno30. prosince 2019
Františkovy Lázně jsou nejmenším z lázeňských měst tzv. západočeského lázeňského trojúhelníku. To jim však neubírá ani na kráse, ani na významu. 31. 12. 2019 se večer od 20:00 hodin rozjede silvestrovská zábava na Národní třídě pod fontánou ve Františkových Lázních. Užijete si i stánkový prodej a spoustu další muziky!
A na jaký program se můžete těšit ve Františkových Lázních?

Letos na Silvestra vás čeká na Národní třídě nepřetržitá hudebně – kostýmní show, o kterou se postará hudební skupina Humbuk (představí svůj nový hudební clip), dále dívčí pop-rocková kapela The Apples – girls rock, vše doplní DJ Luboš. Zažijete originální průřez místní tvorbou, českými a světovými hity.

Přijďte se pobavit a zatančit si. Přijďte oslavit konec letošního roku na Národní třídu do Františkových Lázní!
 
Františkovy Lázně – lázně jako za starých dobrých časů

Františkovy Lázně – lázně jako za starých dobrých časů

Chcete se vrátit v čase do přelomu 18. a 19. století a nechat se hýčkat jako lázeňští hosté v dávných časech? Vyberte si malebné Františkovy Lázně s šachovnicovým půdorysem a řadou empírových a klasicistních budov, umístěné uprostřed krásných parků a lesoparků.

Městské muzeum Františkovy Lázně

Městské muzeum Františkovy Lázně

Přijďte si prohlédnout více než 600 starých fotografií z konce 19. a počátku 20. století, originál sochy Frantíka Adolfa Mayerla z r. 1923 do Městského muzea Františkovy Lázně.

Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních

Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních

Široké spektrum klasických lázeňských i moderních rehabilitačních procedur nabízí světově proslulé lázně Františkovy Lázně, které jsou součástí tzv. Lázeňského trojúhelníku v západních Čechách.