!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > V sobotu se spouští vlek na Dolní Moravě
V sobotu se spouští vlek na Dolní Moravě
"> "> "> ">
Zimní sporty

V sobotu se spouští vlek na Dolní Moravě

Vydáno 11. prosince 2019
V sobotu 14. 12. 2019 zahájí zimní lyžařskou sezonu v resortu Dolní Morava pod Králickým Sněžníkem. Lyžování bude možné od 8:30 do 16:00 hodin. Zahájení proběhne na sjezdovce Sněžník B, program openingu se letos přesouvá do areálu u Wellness hotelu Vista. Celodenní skipass bude pro všechny za 200 Kč.
Dolní Morava sjezdovkyVe Ski areálu Dolní Morava se nachází 7 sjezdovek všech stupňů obtížnosti, kde si svůj terén najde skutečně každý lyžař. V sobotu 14.12. se však bude lyžovat pouze na sjezdovce Sněžník B, další sjezdovky se z důvodu nepřízně počasí nepodařilo připravit.

Od soboty 14. prosince od 8:30 do 16:00 hodin bude v provozu sjezdovka Sněžník B, celý program Grand openingu se přesouvá do areálu u Wellness hotelu Vista (kruhový objezd před hotelem). Po celý den bude zajištěn skibus mezi areálem U Slona a areálem u Wellness hotelu Vista v čase 8:30 - 12:00 a 12:30 - 19:00. Kyvadlová přeprava bude v provozu každých cca 30 minut. Parkování bude možné v horním areálu - pouze velkokapacitní parkoviště pod Wellness hotelem Vista. Lyžařský Fun závod bude nahrazen závody na lyžařském trenažéru o skvělé ceny.
Adrenalin park Dolní Morava

Adrenalin park Dolní Morava

Největší lanový park v České republice je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. V Adrenalin parku najdete lanový park, lezeckou stěnu, skok volným pádem nebo obří tandemovou houpačku.

Sáňkařská dráha a večerní sáňkování na Dolní Moravě

Sáňkařská dráha a večerní sáňkování na Dolní Moravě

Přijďte si užít jedinečný zážitek nočního sáňkování na osvětlené trati dlouhé 2,5 kilometru bez jediného kroku pěšky. Tuto trať najdete ve skiareálu Sněžník na Dolní Moravě. Čeká na vás skvělá zábava a zážitek pro lyžaře i nelyžaře.

Skiareál Dolní Morava – 8 sjezdovek všech stupňů obtížnosti

Skiareál Dolní Morava – 8 sjezdovek všech stupňů obtížnosti

Lyžařský areál Dolní Morava leží v údolí obce Dolní Morava nedaleko od vrcholu Králického Sněžníku (1 424 m n. m.). Zdejší sjezdové tratě patří k tomu nejlepšímu, co může lyžař v České republice najít. Obsluhovány jsou 2 lanovkami a 3 vleky.

Další aktuality