Úvod > Aktuality > Zoo Děčín na pátek připravila srpnovou večerní prohlídku
Zoo Děčín na pátek připravila srpnovou večerní prohlídku
"> "> ">
Zážitky

Zoo Děčín na pátek připravila srpnovou večerní prohlídku

  • Vydáno7. srpna 2019
Máte chuť prohlédnout si zoologickou zahradu po zavírací době a zjistit tak, jak se chovají zvířata, když zoo není plná návštěvníků? Pak si rozhodně nenechte ujít další z večerních prohlídek, kterou na letošní léto přichystala děčínská zoologická zahrada. Bude se konat v pátek 9. srpna 2019, je však třeba se na ni předem přihlásit.
DikobrazOblíbená večerní prohlídka Zoo Děčín se bude konat tento pátek 9. srpna, a to hned ve dvou časech – od 19:00 a od 20:30 hodin. Návštěvníci dostanou možnost vidět chování zvířat v klidném prostředí lesoparku, dozvědí se o nich nejrůznější informace a u některých dokonce i osobní příběhy.

Děti bude během návštěvy zoo provázet kromě lektora i některé z kontaktních zvířat. Prohlídka i výklad bude uzpůsoben dětskému návštěvníkovi a nebudou chybět ani ukázky přírodnin. Dospěláci pak dostanou fundovanější výklad, a protože pro ně budou prohlídky začínat v pozdějších hodinách, budou moci zažít zoo při zcela jiných podmínkách, než na které jsou zvyklí při obyčejné návštěvě zoo. V podvečer začíná být většina zvířat aktivní, je tedy velký předpoklad, že návštěvníci uvidí mnoho zajímavého. Na prohlídku doporučujeme vzít si s sebou pevnou obuv a baterku.

Prohlídky pro děti začínají v 19 hodin, dospělácké pak ve 20:30 hodin. Na prohlídku je nutné se předem objednat přes e-shop zoo. Za prohlídku pro dospělé i děti se platí jednotné vstupné 120 Kč.
Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoologická zahrada v Děčíně chová přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Hlavním záměrem je chov vzácných a málo známých druhů zvířat, se kterými se v naší zemi jinde nesetkáme. ZOO patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR.