Úvod > Aktuality > Sportovní zážitek či zábavu zažijete v Dobřanech na Plzeňsku
Životní styl

Sportovní zážitek či zábavu zažijete v Dobřanech na Plzeňsku

  • Vydáno30. ledna 2010
V Dobřanech nedaleko od Plzně vzniklo nové centrum sportu a zábavy Cinema Bowling. Nejlákavější aktivitou komplexu jsou sou čtyři dráhy kuželek, které by měly pomoci rozvoji tradičního sportu na Dobřansku, a zvýšit tak pravděpodobnost posunu hráčů do nejvyšších kuželkářských soutěží.

Komplex Cinema Bowling byl vybudován z bývalého kina. Vyzkoušet zde můžete kuželnu, bowling a squashové kurty. Poté si můžete odpočinout v místní restauraci s mezinárodní kuchyní.

Dobřany jsou v posledních letech místem, kde je patrný rozvoj služeb. Připravuje se tady výstavba přírodního koupacího biotopu se zázemím, který bude součástí sportovně-rekreačního komplexu, přírodní areál Džungle, ale i sportovní areál s halou, hokejbalové a fotbalové hřiště, tenisové kurty, pétanque a kulturní centrum Káčko s 3D kinem, to vše je či bude možné společně s novým komplexem využít. Komplex i další aktivity tak mají přilákat obyvatele z okrajových plzeňských částí.

Více informací:
Centrum sportu a zábavy v Dobřanech


Využijte špičkové sportovně-kulturní centrum Cinema Bowling, a vyzkoušejte tak sporty a zábavné aktivity pro dospělé i mladé lidi. K dispozici vám bude kuželna, bowling, squashové kurty, restaurace či kavárna.

Centrum sportu a zábavy v Dobřanech

Centrum sportu a zábavy v Dobřanech

Využijte špičkové sportovně-kulturní centrum Cinema Bowling, a vyzkoušejte tak sporty a zábavné aktivity pro dospělé i mladé lidi. K dispozici vám budou čtyři dráhy kuželny, dvě dráhy bowlingu, dva squashové kurty, restaurace či kavárna.