Úvod > Aktuality > Špindlerův Mlýn představí o víkendu nejlepší snowboardisty
Špindlerův Mlýn představí o víkendu nejlepší snowboardisty
"> "> ">
Zimní sporty

Špindlerův Mlýn představí o víkendu nejlepší snowboardisty

  • Vydáno15. března 2016
Ve Špindlerově mlýně se sjedou nejlepší snowboardoví jezdci v českém vrcholném závodu superslopestylu Snowjam a vy se tak stejně jako v uplynulých letech můžete těšit na ten nejlepší snowboarding, jaký u nás bude letos k vidění. Vrcholný snowboardový závod vypukne již tento víkend od 19. do 20. března za účasti nejlepších snowboardových profesionálů.
SnowboardDalší ročník prestižního snowboardového klání Audi Snowjam 2016 se opět pojede ve Špindlerově Mlýně, kde se sejde nejlepší česká i zahraniční špička profesionálních snowboardistů. Vše odstartuje tréninkem 16. – 18. 3. ve slopestylové trati, která se bude i letos skládat z halfpipe (U-rampy), railové překážky a big airu. Snowjam však nebude jen o špičkovém snowboardingu, jezdce a návštěvníky bude rozehřívat i zajímavý hudební program.

Ve dnech 19. – 20. března odstartuje souboj, ve kterém se předvede například Martin Horák, Dušak Kříž, Šárka Pančochová nebo Kateřina Vojáčková. To „nejlepší“ na konec představí pořadatelé v sobotu večer (od 18:50 do 19:50 hod.), kdy se na osvětlené noční sjezdovce předvedou jezdci s neuvěřitelnými triky v programu Snickers Nutcase Best Trick.

Na místě bude kromě soutěžní podívané a doprovodného programu i pestrá hudební nabídka. Představí se zde DJ Ladida, The Atavists, Robot a další. Těšit se můžete i na londýnský eklektický projekt Dreadzone, který svého času způsobil doslova hudební revoluci na taneční scéně, oslavil v roce 2013 již 20 let na scéně svým sedmým studiovým albem Escapades.
Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 95% technicky zasněžováno. K dispozici jsou 3 snowparky a U rampa, 2 dětské parky a 85 km běžeckých tratí.