Úvod > Aktuality > Špičkový hotel Vista má nového špičkového šéfkuchaře
Špičkový hotel Vista má nového špičkového šéfkuchaře
">
Letní sporty

Špičkový hotel Vista má nového špičkového šéfkuchaře

  • Vydáno2. prosince 2012
Těšíte se na hory? Nejen na to, že si užijete lyžování, jízdu na bobech, túry v nedotčené, divoké přírodě či jiné radovánky, které tyto destinace poskytují, ale také na bezchybný servis, který by měl být samozřejmou součástí vaší dovolené? Toto všechno a ještě mnohem víc vám dokáže nabídnout Wellness Hotel Vistav relax & sport resortu Dolní Morava pod horským masivem Králického Sněžníku.
Vedení resortu se rozhodlo své služby posunout  ještě o krok dál a pro své hosty najalo prvotřídního specialistu ve svém oboru. Od 1. prosince 2012 nastupuje do služeb Wellness Hotelu Vista pan Martin Havel, špičkový šéfkuchař a člověk, který svými kulinářskými dovednostmi osloví všechny vaše smysly.
 
Martin Havel svou kariéru odstartoval v polovině osmdesátých let jako zástupce šéfkuchaře v Interhotelu Krknonoše, kam se na přelomu osmdesátých a devadesátých let vrátil jako šéfkuchař. Má však bohaté zkušenosti i ze zahraničí – v druhé polovině devadesátých let pracoval v rakouském hotelu Intercontinetal Vienna. Od roku 2000 působil jako šéfkuchař v Hotelu Esplanade v Mariánských Lázních, dále také v Grand Restaurantu U Zlaté koule, taktéž v Mariánských Lázních či v hotelu Park Holiday Praha.

Martin Havel je také členem Asociace kuchařů a cukrářů České republiky. O jeho špičkových kvalitách vypovídá také řada ocenění, která za dobu své kulinářské kariéry získal – v roce 2005 se stal hrdým držitelem zlaté a bronzové medaile na gastronomické soutěži spojené s veletrhem hotelnictví Interhoze v Norimberku; ve stejném roce mu pak byl propůjčen bronzový řád Dobromily Magdaleny Rettigové. V roce 2008 byl oceněn zlatou medailí na festivalu Gastro Vavřinec v Kladně a získal bronzovou medaili na kuchařské olympiádě v Erfurtu. Jeho úspěchy však pro ten rok nekončily – byl mu propůjčen stříbrný řád Dobromily Magdaleny Rettigové. Šéfkuchař Martin Havel je zároveň lektorem kulinářské akademie I. a II. pro zvěřinu.
 
Wellness Hotel Vista je novým a velmi zdařile realizovaným a prezentovaným hotelem v České republice. Na jeho hosty čekají nejen kulinářské zážitky připravované novým, špičkovým šéfkuchařem, nýbrž i bezchybný nejmodernější servis v oblasti wellness a dech beroucí příroda obklopující celý resort.

Adrenalin park Dolní Morava

Adrenalin park Dolní Morava

Největší lanový park v České republice je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. V Adrenalin parku najdete lanový park, lezeckou stěnu, skok volným pádem nebo obří tandemovou houpačku.

Wellness Hotel Vista

Wellness Hotel Vista

Wellness hotel Vista je atraktivní family hotel v horském prostředí Králického Sněžníku s pestrou nabídkou animačních programů v hotelu i nevšedního vyžití v Horském resortu Dolní Morava, který mají hosté jako na dlani.