Úvod > Aktuality > Na Karlínském náměstí se bude opět pořádat Karlín Market
Na Karlínském náměstí se bude opět pořádat Karlín Market
"> "> "> Karlínské farmárské trhy
Gurmánská turistika

Na Karlínském náměstí se bude opět pořádat Karlín Market

  • Vydáno28. dubna 2020
Karlínské náměstí v Praze se od 1. května 2020 opět promění v Mekku jídla a labužníků. Karlínské farmářské trhy Karlín Market tak letos zahájí sezónu, konat se budou každý pátek od 8:00 do 18:00 a každou sobotu od 9:00 do 15:00.

farmářské trhyKarlín Market standardně nabízí v zhruba třiceti až čtyřiceti stáncích kvalitní produkty z českých statků a zdrojů. Přijďte si koupit čerstvou zeleninu, ovoce, pečivo, houby nebo třeba i skvělé nápoje či pokrmy s sebou a podpořte tak své oblíbené prodejce v této nelehké době. Zároveň vás prosíme, abyste dodržovali nutné rozestupy a celkově se chovali ohleduplně, a to jak vůči ostatním nakupujícím, tak i prodejcům.

Karlínské farmářské trhy se budou konat vždy v pátek a sobotu. Otevřeno bude každý pátek od 8:00 do 18:00 a každou sobotu od 9:00 do 15:00 hodin.

Farmářské trhy v Praze

Farmářské trhy v Praze

Na několika místech v Praze najdete od jara do podzimu farmářská tržiště, která nabízí domácí potraviny, výpěstky a výrobky, vše té nejlepší kvality, českého původu, za použití minima chemie a vynikající chuti. Vyražte i vy na výlet a vyberte si z české kvality.