Úvod > Aktuality > 1. červen v Zoo Praha jako každoročně patří dětem
1. červen v Zoo Praha jako každoročně patří dětem
"> ">
Příroda

1. červen v Zoo Praha jako každoročně patří dětem

  • Vydáno30. května 2019
Všechny děti do 15 let budou moci 1. června 2019 do zoo přijít pouze za 1 korunu! Na sobotu, kdy se slaví Den dětí, si pražská zoo připravila pro své nejmladší návštěvníky, bohatý program, který pro ně zoologická zahrada tradičně připravila ve spolupráci s Městskou policií hl. m. Prahy.
Mezinárodní den dětí bude v Zoo Praha plný her a soutěží. V sobotu 1. 6. budou mít děti do 15 let vstup za 1 Kč a těšit se mohou na zábavný program!

Letos společně s dětmi oslaví v pražské zoo tento den i strážníci Městské policie hl. m. Prahy, kteří si připravili řadu zábavných aktivit. Malí návštěvníci si budou moci na různých stanovištích vyzkoušet nejrůznější dovednosti. Připraveny pro ně budou například chůze na chůdách, rotopedo či bungee running. Vydovádět se pak mohou na trampolíně či ve skákacím hradu. Na obličej si mohou nechat namalovat své oblíbené zvíře či jiný motiv a vědomosti jim rozšíří dětská dopravní školička, která je zábavnou formou naučí, jak se mají bezpečně pohybovat v blízkosti silnice.

Den dětí zoo PrahaVe 14 hodin navíc proběhne u Vzdělávacího centra rozdávání dárků.

Zkrátka nepřijdou ani jejich rodiče. Jim k poslechu zahraje Bohemian Swing Band a nachystané pro ně budou rovněž zábavné soutěže a hry. Program Dne dětí startuje v Zoo Praha v 9 hodin a stanoviště se zábavnými úkoly budou otevřená až do 19 hodin.
Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.

Program se zvířetem a narozeniny v Zoo Praha

Program se zvířetem a narozeniny v Zoo Praha

Je vám líto, že si nemůžete na většinu obyvatel zoo sáhnout? V Zoo Praha máte příležitost! A může jít o roztomilé chlupáče nebo obávaná šupinatá či vícenohá zvířata.