Úvod > Aktuality > Snowhill skiareály lákají na lyžařský víkend i jarní prázdniny
Snowhill zve na jarní prázdniny do svých zasnežených skiareálu
"> Snowhill zve na jarní prázdniny do svých zasnežených skiareálu "> V Herlíkovicích nedaleko Vrchlabí je zprovozneno víc než 10 km sjezdovek "> Upravené sjezdovky také lákají do skiareálu Šachty
Zimní sporty

Snowhill skiareály lákají na lyžařský víkend i jarní prázdniny

  • Vydáno28. února 2015
Jarní prázdniny pokračují a sněhu je na horách stále dost. Užít si skvělé lyžování můžete i v krkonšských skiareálech Herlíkovice, Šachty a Kamenec, kde jsou sjezdovky skvěle upravené a další služby v plném provozu. Kromě sněhové nadílky fungují jako lákadlo zvýhodněné skipasy od pondělí do čtvrtka a pro rodiny s dětmi speciální rodinné jízdné.
V Herlíkovicích nedaleko Vrchlabí je zprovozněno na 11 km sjezdovek včetně červené a černé závodní. Na lyžařské svahy vás dopraví 2 čtyřsedačkové lanovky a 5 vleků. Pro dopravu na sjezdovky mohou lyžaři využít dvě čtyřsedačkové lanovky a pět vleků. V provozu je měřený slalom i dětské parky s pojízdným kobercem a vyhřívanou hernou. Do neděle 1.3. bude otevřena Čez Energy Zóna plná her a soutěží na sněhu. Zóna funguje u dolní stanice lanovky na Žalý denně od 9 do 16 hod. Návštěvníci areálu mohou kromě denního lyžování využít i večerní provoz areálu za umělého osvětlení od 18 do 21 hodin.

Do Herlíkovic se pohodlně a jednoduše dostanete nejen z Prahy speciálními linkami skibusů za skvělou cenu včetně skipasu. Pohodlí poskytuje online rezervace skibusu na webových stránkách Snowhillu.

Upravené sjezdovky se 75 cm sněhu také lákají do skiareálu Šachty ve Vysokém nad Jizerou. Sníh zde dosahuje výšky až 80 cm. V provozu je zde přes 5,5 km sjezdovek a 4 vleky, dětský park a lyžařská škola. Funguje občerstvení i půjčovny vybavení. Otevřeno je každý den od 8:30 do 16:00 hodin, v části Větrov až do 18 hodin a poté na večerní lyžování od 18 do 21 hodin.

Ve skiareálu Kamenec v Jablonci nad Jizerou je aktuálně 60 cm a v provozu jsou modrá a dvě červené sjezdovky, dětská zóna, školička a půjčovna. Skiareál je otevřený denně od 8:30 do 16 hod a večer od 18 do 21 hodin. Na neděli 1. března zde bude pro zájemce připraveno testování lyží Head zdarma, každý si tak může vyzkoušet nové modely sezóny 2014/15.
Skiareál Kamenec – Jablonec nad Jizerou

Skiareál Kamenec – Jablonec nad Jizerou

Skiareál Kamenec se nachází nedaleko centra městečka Jablonec nad Jizerou. Návštěvníkům areálu jsou k dispozici 2 lyžařské vleky a sjezdové tratě různých obtížností, které vyhovují náročným lyžařům i rodinám s dětmi.

Skiareál Šachty – Vysoké nad Jizerou

Skiareál Šachty – Vysoké nad Jizerou

Na okraji Vysokého nad Jizerou leží zcela zmodernizovaný rodinný Ski areál Šachty. V areálu můžete využít kromě klasického lyžování také snowtubing či dětské skútry. Vysoké nad Jizerou poskytuje lyžařům 10 sjezdovek, nejdelší z nich má délku 1350 metrů.

Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov se nachází 4 km od Vrchlabí při silnici do Špindlerova Mlýna. Střediska nabízejí celkem 2 čtyřsedačkové lanovky a 7 vleků. Novinkou je dětský park.