Úvod > Aktuality > Slavnosti pivovaru Ostravar nabídnou pestrý program

Slavnosti pivovaru Ostravar nabídnou pestrý program

Vydáno 20. června 2019 Gurmánská turistika
Na scénu se opět vrací Slavnosti pivovaru Ostravar, které se budou konat 21. a 22. června v Ostravě. Letos pořadatelé opět lákají na dva dny plné toho nejčerstvějšího piva z ležáckého sklepa, nadupanou hudbu a zábavu! Jako bonus můžete vyrazit na exkurze pivovarem a na degustaci z legendárního tanku 94! Slavnosti tak letos budou nejen festivalem výtečného piva, ale také dobré a pestré muziky.

Pivovar OstravarDesetihodinový program na SlavnostechOstravaru probíhat na dvou hudebních scénách. Program na hlavní stage je koncipován tak, aby potěšil všechny návštěvníky slavností.

Po čtyřech letech se do pivovaru vrací ultra energická bosenská kapela Dubioza kolektiv, z českých kapel to v pátek rozjede úvalská parta Divokej Bill, v sobotu vás příjemně naladí partička Jelen anebo český rapper Marpo.

OstravarVedle tradičních exkurzí vás letos chtějí pivovarníci pozvat do útrob pivovarského sklepa, na degustaci z legendárního tanku 94, ze kterého ochutnával třeba Richard Krajčo, finští hokejisté při MS v Ostravě nebo Matěj Ruppert.

Pivovar Ostravar patří k nejstarším dobře fungujícím podnikům na území města Ostravy. Jeho filosofií je dlouhodobé zaměření se primárně na region, z nějž pochází. Na Ostravsku je doma a rozumí tomuto regionu jako málokdo.

Slavnosti pivovaru Ostravar 2021

18.6.
19.6.
Slavnosti pivovaru Ostravar 2021

20. ročník největšího svátku piva ve městě Slavnosti pivovaru Ostravar. Příznivci dobrého piva a hudby by na této akci neměli chybět.

Pivovar Ostravar

Pivovar Ostravar

Pivovar Ostravar patří mezi deset největších pivovarů v České republice a nabízí všem zájemcům možnost prohlédnout si pivovar a výrobní proces piva, a poznat tak historii a tradici umění ostravských sládků.

Další aktuality

4.6.
2020
Víkend otevřených zahrad připravili v Arboretu Nový Dvůr

Víkend otevřených zahrad připravili v Arboretu Nový Dvůr

Severní Morava a Slezsko | Příroda
2.6.
2020
Neobjevené skvosty: 10 tipů z regionu Severní Morava a Slezsko

Neobjevené skvosty: 10 tipů z regionu Severní Morava a Slezsko

Severní Morava a Slezsko | Zážitky
31.5.
2020
Bohdan Pomahač: Každého pacienta považuji za výjimečného

Bohdan Pomahač: Každého pacienta považuji za výjimečného

Severní Morava a Slezsko | Životní styl