Úvod > Aktuality > Slavnosti pivovaru Ostravar nabídnou pestrý program
Slavnosti pivovaru Ostravar nabídnou pestrý program
"> "> ">
Gurmánská turistika

Slavnosti pivovaru Ostravar nabídnou pestrý program

  • Vydáno20. června 2019
Na scénu se opět vrací Slavnosti pivovaru Ostravar, které se budou konat 21. a 22. června v Ostravě. Letos pořadatelé opět lákají na dva dny plné toho nejčerstvějšího piva z ležáckého sklepa, nadupanou hudbu a zábavu! Jako bonus můžete vyrazit na exkurze pivovarem a na degustaci z legendárního tanku 94! Slavnosti tak letos budou nejen festivalem výtečného piva, ale také dobré a pestré muziky.

Pivovar OstravarDesetihodinový program na SlavnostechOstravaru probíhat na dvou hudebních scénách. Program na hlavní stage je koncipován tak, aby potěšil všechny návštěvníky slavností.

Po čtyřech letech se do pivovaru vrací ultra energická bosenská kapela Dubioza kolektiv, z českých kapel to v pátek rozjede úvalská parta Divokej Bill, v sobotu vás příjemně naladí partička Jelen anebo český rapper Marpo.

OstravarVedle tradičních exkurzí vás letos chtějí pivovarníci pozvat do útrob pivovarského sklepa, na degustaci z legendárního tanku 94, ze kterého ochutnával třeba Richard Krajčo, finští hokejisté při MS v Ostravě nebo Matěj Ruppert.

Pivovar Ostravar patří k nejstarším dobře fungujícím podnikům na území města Ostravy. Jeho filosofií je dlouhodobé zaměření se primárně na region, z nějž pochází. Na Ostravsku je doma a rozumí tomuto regionu jako málokdo.

Pivovar Ostravar

Pivovar Ostravar

Pivovar Ostravar patří mezi deset největších pivovarů v České republice.