Úvod > Aktuality > Slavnosti farmářského léta v pražském Karlíně představí středočeské farmáře
Slavnosti farmářského léta v pražském Karlíně představí středočeské farmáře
"> "> ">
Gurmánská turistika

Slavnosti farmářského léta v pražském Karlíně představí středočeské farmáře

  • Vydáno27. srpna 2013
Ochutnávky farmářských výrobků a bohatý doprovodný program – tak budou vypadat Slavnosti Farmářského léta Českého rozhlasu Region. Navštívit je můžete v sobotu 31. srpna na zahradě rádia v Hybešově ulici v pražském Karlíně.
TrhNa Slavnostech Farmářského léta se představí devět středočeských farmářů, kteří se zapojili do prázdninové akce Farmářské léto. Návštěvníkům nabídnou zdarma ochutnávky svých produktů. V širokém sortimentu nebudou chybět mléčné výrobky, uzeniny, ovoce, zelenina, jablečné mošty, biopečivo, med, kozí či ovčí sýry.

V doprovodném hudebním programu Slavností Farmářského léta vystoupí například Marek Ztracený, Yvonne Přenosilová, Dalibor Janda s Jiřinou Annou Jandovou nebo Josef Zíma. Představí se i všichni moderátoři Českého rozhlasu Region, mezi kterými nebudou chybět Naďa Konvalinková, Kateřina Cajthamlová, Jan Rosák či Eduard Hrubeš. Všichni příznivci rádia si budou moci také prohlédnout zákulisí rádia v rámci pravidelných prohlídek. 

A navíc z vybraných středočeských měst pojedou do Prahy speciální bezplatné autobusové linky. Doprava je zajištěna z Rakovníka, Mnichova Hardiště, Mladé Bodeslavi, Kutné Hory, Kolína, Poděbrad, Příbrami a Dobříše. Slavnosti Farmářského léta začínají ve 13 hodin, vstup je volný.
Farmářské trhy v Praze

Farmářské trhy v Praze

Na několika místech v Praze najdete od jara do podzimu farmářská tržiště, která nabízí domácí potraviny, výpěstky a výrobky, vše té nejlepší kvality, českého původu, za použití minima chemie a vynikající chuti. Vyražte i vy na výlet a vyberte si z české kvality.