Úvod > Aktuality > Skiareál Špindlerův Mlýn letos nabídne nový systém ceníku skipasů
Skiareál Špindlerův Mlýn letos nabídne nový systém ceníku skipasů
"> "> "> Skiareál Špindleruv Mlýn je na zimní sezónu dobre pripraven "> Lyžari se mohou tešit na nový zákaznický systém GOPASS, který umožní nakupovat skipasy online za nižší ceny "> eny skipasu ve Špindlerove Mlýne zustanou stejné jako loni
Zimní sporty

Skiareál Špindlerův Mlýn letos nabídne nový systém ceníku skipasů

  • Vydáno18. listopadu 2019
Skiareál Špindlerův Mlýn je na zimní sezónu, která zde začne o víkendu 7. a 8. prosince, dobře připraven a pro lyžaře letos vymyslel nový systém ceníku skipasů. Ten bude fungovat podobně jako nákup letenek. Ceny denního skipasu se tak budou lišit prakticky každý den v závislosti na počasí, vytíženost střediska a dalších faktorech. Podobně jako u letenek také bude platit, že levnější cena bude při nákupu skipasu s co největším předstihem.
Špindlerův MlýnZima se nezadržitelně blíží a přípravy na lyžařskou sezónu 2019/2020 jsou v plném proudu i ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Největší krkonošské středisko si připravilo pro návštěvníky řadu novinek. Tou největší je změna systému nákupu skipasů.

Nákup skipasů se bude podobat nákupu letenky – čím dříve si skipas objednáte on-line tím nižší bude jeho cena. Ovšem cena skipasů nebude letos stála, ale odvine se pro konkrétní datum s ohledem na vytíženost střediska, počasí, termínem prázdnin a svátku... apod. Vedení areálu tím chce opět podpořit zejména nákup jízdného on-line a svůj věrnostní program Gopass.

Ski ŠpindlJestli nový systém povede ke zdražení jízdenek se zatím nedá odhadnout. Jisté je, že v méně frekventovaných obdobích zřejmě skutečně výrazněji klesnou, zato ve špičce, třeba mezi svátky na konci roku, kdy Špindl doslova přetéká návštěvníky, ceny vystřelí vzhůru.

Skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn si můžete zakoupit již nyní. Nová sezóna ve Špindlu začne o víkendu 7. a 8. prosince 2019, kdy proběhne zahajovací akce s pestrým doprovodným programem Ski Opening 2019.
Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 95% technicky zasněžováno. K dispozici jsou 3 snowparky a U rampa, 2 dětské parky a 85 km běžeckých tratí.