Úvod > Aktuality > Skiareál Mariánky hostí opět Evropský pohár ve snowboardingu
Skiareál Mariánky hostí opet Evropský pohár ve snowboardingu
"> Skiareál Mariánky hostí opet Evropský pohár ve snowboardingu ">  Pro návštevníky areálu v dobe závodu bude v provozu celá sjezdovka Krakonoška "> Napínavé duely jezdcu na snowboardech ve dvou témer identických slalomových tratích zacínají oba pracovní dny v 9:30 hod.

Skiareál Mariánky hostí opět Evropský pohár ve snowboardingu

Vydáno 23. února 2015 Zimní sporty
Jedna z top akcí letošní snowboardové sezony v Česku se koná již toto úterý a středu, 24. a 25. února, a to na již tradičním místě v centru západočeského města Mariánské Lázně. Mezinárodní kolotoč snowboardových soutěží evropského poháru sem zavítal už popáté. Skiareál Mariánky je svou polohou ve výšce kolem 700 m n.m., reliéfem a sklonem svahu vhodnou lokalitou pro sportovní akci vrcholné úrovně. Atraktivní závod v paralelním slalomu láká jak jezdce tak diváky.
SnowboardSkiareál Mariánky ve spolupráci s hlavním pořadatelem soutěže Klubem Krušných hor připravil na úterý a středu pro snowboardové jezdce z deseti zemí napínavé souboje v paralelním slalomu na přehledné a široké sjezdovce. Napínavé duely jezdců na snowboardech ve dvou téměř identických slalomových tratích začínají oba pracovní dny v 9:30 hod. a program pokračuje nelítostným systémem vyřazování až do odpolední 13. hodiny, kdy uvidíte ty nejlepší závodníky ve finálových jízdách. Časový harmonogram platí pro oba soutěžní dny.

Ski MariánkyNa sjezdovkách v celém areálu je vrstva technického sněhu od 50 do 80 cm, těsně v předvečer závodů samozřejmě bude provedena specifická úprava dráhy také dle požadavků technického komisaře. Pro návštěvníky areálu v době závodu bude v provozu celá sjezdovka Krakonoška s legendární červenou kabinkovou lanovkou a levá strana Slamáku s vlekem. Další provoz bude pro lyžařskou veřejnost omezen minimálně, a to v pravé části Slalomáku. Bez omezení bude fungovat dětský park, občerstvení, půjčovna a servis. Večerní lyžování proběhne v úterý na levé straně Slalomáku a ve středu již na celé sjezdovce.

Vyhlášené lázeňské středisko Mariánské Lázně a lyžařský areál v jeho centru jsou bezpochyby bezvadným tipem na výlet během právě probíhajících jarních prázdnin. Spojte příjemné s užitečným a přijeďte s rodinou 24. a 25.2.2015 do Mariánek fandit, sportovat či jednoduše relaxovat. Soutěže komentuje ostřílený snowboardový moderátor Ondřej Krátoška.
Skiareál Mariánky

Skiareál Mariánky

Na severovýchodním okraji města Mariánské Lázně se nachází Skiareál Mariánky, který je určen především pro sjezdové lyžování, ale oblíbený je také milovníky běžeckého lyžování. Součástí je také dětský park Snowkidz se spoustou atrakcí.