Úvod > Aktuality > Skiareál Ještěd nabízí adrenalinový zážitek - jízdu rolbou po svahu
Skiareál Ještěd nabízí adrenalinový zážitek - jízdu rolbou po svahu
">

Skiareál Ještěd nabízí adrenalinový zážitek - jízdu rolbou po svahu

Vydáno 26. února 2019 Zimní sporty
Kdo z vás v dětství nechtěl být kosmonautem, popelářem nebo rolbařem? Pro ty, kteří stále touží zakusit jízdu rolbou, připravil skiareál Ještěd novinku. Rolba Track nabízí zážitek plný adrenalinu v komfortu a bezpečí kabiny rolby. Průvodcem po ještědských svazích je vždy zkušený rolbař.
Sněžná rolbaPodmínky na sjezdovkách Ještědu jsou dobré, aktuálně na svazích leží půl metru sněhu a konečně se přidalo i sluníčko a dotvořilo ideální podmínky pro lyžování. Noční mráz navíc udržuje sjezdovky stále ještě v dobré kondici.

Ve Skiareálu Ještěd si můžete splnit svůj sen o jízdě rolbou. Rolba Track trvá přibližně 30 minut a nastupuje se u dolní stanice kabinkové lanovky na Ještěd, tedy na dojezdu sjezdovky F10. Rezervovat čas si mohou odvážní zájemci na emailové adrese rezervace@skijested.cz. Samotná jízda se nabízí v časovém rozmezí od 16:30 do 17:45 hod., tedy v době, kdy se kopec nevyužívá k běžnému lyžování a je vymezen právě údržbě sjezdových tratí. Nejbližší termín, kdy je možné jízdu rolbou objednat je rozmezí od 10. do 31. března 2019. Pokud chcete dát Rolba Track jako dárek, lze zakoupit voucher. Cena jízdy, potažmo voucheru je 999 Kč.
 

Víkend s testovací jízdou vozů Seat

seat na sněhuNa nadcházející víkend 2. a 3. března je pro příchozí lyžaře připraveno testování nových vozů Seat Tarraco a Cupra Ateca na sněhu. Můžete se těšit na testovací jízdy, prezentace vystavených vozů, den plný hudby s prezentací audiosystému Beats (DJ, jukebox, půjčovnu lyžařských helem s audiosystémem).

Součástí akce budou i souboje v zorbingových koulích, chillout zóna s lehátky, topidly a moderním stanem nebo bar s teplými nápoji. Nebude chybět ani soutěž o unikátní carvingové lyže s designem Cupra.
Skiareál Ještěd - hory za rohem

Skiareál Ještěd - hory za rohem

Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.

Lanovka na Ještěd

Lanovka na Ještěd

Pravidelná jarní odstávka lanové dráhy na Ještěd je v roce 2019 delší než obvykle. Lanovka nepojede od 1. 4. do 20. 6. 2019.

Další aktuality