Úvod > Aktuality > Ski Arena Vrbno pod Pradědem zahájí lyžařskou sezónu na Štěpána
Ski Arena Vrbno pod Pradědem zahájí lyžařskou sezónu na Štěpána
"> ">
Zimní sporty

Ski Arena Vrbno pod Pradědem zahájí lyžařskou sezónu na Štěpána

  • Vydáno25. prosince 2018
Ski Arena Vrbno pod Pradědem je jediné lyžařské středisko ve Vrbně pod Pradědem. Nachází v jihozápadní části města v nadmořské výšce 600 m n.m. Letos zahajuje sezónu na Štěpána, tedy 26. 12. 2018 od 9:00 hodin.
Skiareál VrbnoVe Ski Areně Vrbno je k dispozici vlek – kotva s délkou 800 m převýšením cca 180 m. Sjezdovka je ve své úvodní části (cca 100 m) tzv. červená a celá další část je tzv. modrá. V lyžařském areálu je návštěvníkům k dispozici také lyžařská a snowboardová škola i bobová dráha s celoročním provozem.

Nejdůležitější novinkou sezóny je investice do posílení zasněžovací techniky. Sjezdovku tak zdobí nejvýkonnější sněžná děla společnosti TechnoAlpin, která jsou plně automatická. Novinka, kterou lyžaři nejvíce pocítí, je fakt, že se provozovatelům podařilo srovnat odklon sjezdovky číslo I tak, že každá jízda bude pro vás ještě větším zážitkem. Zájemci si zde mohou vyzkoušet si jízdu v lyžařských brankách a zažít na vlastní kůži pocity závodních lyžařů.

Vleky pojedou od 9 do 16 hodin, celodenní jízdenka vyjde na 440 korun pro dospělé a 330 pro děti.
Ski Arena Vrbno pod Pradědem

Ski Arena Vrbno pod Pradědem

Ski Arena Vrbno pod Pradědem je jediné lyžařské středisko ve Vrbně pod Pradědem. Nachází v jihozápadní části města v nadmořské výšce 600 m n.m. Sjezdovka garantuje pokrytí sněhem modernizovaným systémem umělého zasněžování.